En Seksi Erkek tanınmaz halde

En Seksi Erkek tanınmaz halde

Bir zamanlar “en seksi erkek” seçilen, filmleriyle popüler olan Hollywood’un ünlü ismi Nick Nolte hem yıllara hem de kötü alışkanlıklarına yenik düştü.

DÜNYA - 2017-09-12 20:22:17

Bir zamanlar “en seksi erkek” seçilen, filmleriyle popüler olan Hollywood’un ünlü ismi Nick Nolte hem yıllara hem de kötü alışkanlıklarına yenik düştü. Hollywood’un bir dönem en popüler oyuncularından Nick Nolte şimdi tanınmaz halde. 76 yaşındaki ABD’li aktör, hem yılların hem de vazgeçemediği kötü alışkanlıklarının kurbanı oldu.

Kariyerine birçok unutulmaz film ve dizi sığdıran ünlü oyuncu, dün, 9 yaşındaki kızı Sophie ile Malibu’da market alışverişi çıkışı görüntülendi.

Pembe bir pantolonun üzerine açık renk bir gömlek giyen Nolte, market alışverişi sonrası aldıklarını kızının da yardımıyla otomobilinin bagajına yerleştirip evinin yolunu tuttu. Uzun bir süre alkol sorunuyla mücedele ettiği bilinen ünlü aktörün dağınık saçları ve özensiz giysisi dikkat çekti.

Nolte’nin gömleğindeki lekeler ve yorgun yüzü dikkatlerden kaçmadı. 1976 yapımı TV dizisi ‘Zengin ve Yoksul’daki (Rich Man, Poor Man) Tom Jordache karakteri ile ünlenen Nolte’nin, 48 Saat, Korku Burnu, Savaşçı, İnce Kırmızı Hat gibi sinema filmleriyle yıldızı parladı. Nolte, 1992 yılında People dergisi tarafından "yaşayan en seksi erkek" seçilmişti.

DİĞER HABERLER
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram takipçi http://artlifetasarim.com