Benfica'dan Sinan Gümüş Kancası

Benfica'dan Sinan Gümüş Kancası

Galatasaray'da forma giyen 23 yaşındaki genç oyuncu Sinan Gümüş Benfica transferi hakkında henüz bir açıklama yapmaz iken Benfica cephesinden de henüz bir yalanlama gelmedi.

SPOR - 2017-05-19 23:03:50

Galatasaray'da forma giyen 23 yaşındaki genç oyuncu Sinan Gümüş Benfica transferi hakkında henüz bir açıklama yapmaz iken Benfica cephesinden de henüz bir yalanlama gelmedi. Nitekim Benfica gerçeği yansıtmayan transfer haberlerini anında yalanlayarak söylentilerin büyümesini engellerdi. Bu durum da akıllara transfer söylentilerinin doğru olduğunu getirdi. Kırmızı beyazlı ekip Sinan Gümüş transferi için Galatasaray ile temasa dahi geçti. Ancak henüz bir anlaşmaya varılamadı.

Transfer Ücreti

Galatasaray'ın bu transfer için istediği ücret 3.5 milyon Euro iken Benfica ekibi bu fiyatı fazla buldu. Uzlaşmak için görüşmeler devam ederken Benfica'nın Sinan Gümüş'e nasıl ulaştığı da ortaya çıktı. Benfica genç yetenekleri parlatması ile ünlü olan bir takım olmasını geniş scout ağına bağlamakta iken Sinan Gümüş'ün bulunmasında da bu scout ağı oldukça işe yaramış gibi gözükmekte. Hatta öyle ki scout raporları dahi ortaya çıktı. Bu raporlara göre Sinan Gümüş'ün ilk 11de oynaması zor gözükürken yeteneklerinin oldukça iyi olduğu ve takıma katılması gerektiği de belirtilmiş.

 

DİĞER HABERLER