Twitter, gün içerisinde ara ara kesintilere uğradı

Twitter, gün içerisinde ara ara kesintilere uğradı

Dünyanın önde gelen sosyal medya platformu Twitter, sabah saatlerinden bu yana ara ara kesintiye uğruyor. Platformun neden çöktüğüne ilişkin cevap bekleyen kullanıcılara ise resmi kaynaklardan henüz bir açıklama yapılmadı.

TEKNOLOJİ - 2017-05-19 17:21:34

Dünyanın önde gelen sosyal paylaşım platformu Twitter, gün içerisinde ara ara kesintilere uğradı. Sabah saatlerinden bu yana süre gelen hata hakkında henüz net bir açıklama bulunmuyor. Popüler sosyal medya platformu Twitter kullanıcıları ise gün içerisinde Twitter çöktü mü, Twitter neden yavaş, Twitter'a neden girilemiyor gibi sorularına yanıt aramaya çalışıyor.

Lakin resmi kaynaklardan henüz bir cevap gelmedi. Hesaplarınızı korumaya alıp şifre değiştirebilirsiniz. Twitter'da baş gösteren ara ara çökme sorunu, Türkiye haricinde İngiltere ve Japon'da da gözlemlendi.

Yapılan açıklama sorunun çözüldüğü yönünde. Lakin bir diğer söylenti ise geçtiğimiz günlerde oldukça gündemde olan siber saldırı olarak değerlendiriliyor. Twitter çöktüğünde ise kullanıcılar sadece "Teknik bir hata var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz." şeklinde uyarı sayfası ile karşılaştı. Son dönem yaşanan sıkıntılar ise sadece Twitter'la da sınırlı değil. Bildiğiniz gibi WhatApp ve Instagram'da da sık sık bu tür çökme sorunlarının yaşandığını hatırlatalım.

YENİŞAFAK

DİĞER HABERLER