Çevikler’in ailecek katıldığı galaya, ünlü akını !

Tolga Çevik ile çocukları Tuna ve Tan’ın rol aldığı, eşi Özge Çevik’in de bir sahneye konuk olduğu ‘Sen Benim Her Şeyimsin’ filmi gala yaptı. Çevikler’in maaile katıldığı galaya, ünlü isimler de akın etti

Çevikler’in ailecek katıldığı galaya, ünlü akını !
Çevikler’in ailecek katıldığı galaya, ünlü akını !

Tolga Örnek'in yazıp yönettiği, başrollerini Tolga Çevik ile Melis Birkan'ın paylaştığı 'Sen Benim Her Şeyimsin' filmi, önceki akşam Kanyon Cinemaximum'da gala yaptı. Tam anlamıyla ünlü akınının yaşandığı galaya; Cem Yılmaz, Esra Erol, Nevra ve Murat Serezli, Ahu Türkpençe, Selma Ergeç, Murat Cemcir, Furkan Palalı, Murat Başoğlu, Burcu Kara, Bora Öztoprak, Alican Yücesoy, Sibel Turnagöl, Yiğit Özşener ve Önder Açıkbaş gibi isimler katıldı. Kırmızı halıda Tolga Çevik ve film ekibine, Çevik'in eşi Özge Çevik ile çocukları Tuna ve Tan da eşlik etti. "Bu filmde aile gibi çalıştık" diyen Tolga Çevik, "Çok güldük, çok ağladık. Seyirciye de aynısını garanti ediyoruz. Kalbe hitap eden bir film oldu" diye konuştu. Ünlü oyuncu, çocuklarının filmde rol almasıyla ilgili ise "Tuna ve Tan isterse bu işe devam eder, her şekilde destekçileriyiz" dedi. Filmin yönetmeni Tolga Örnek de iki küçük oyuncuya övgüler yağdırdı: "Tuna ve Tan ile çalışmak kariyerimin en mutlu anlarından biriydi. Onların profesyonel birer oyuncuya dönüşmesi, yetenekleri, heyecanları ve insancıl tavırları; kariyerime duyduğum heyecanı canlandırdı. İkisi de çok özel çocuklar. Fıstık gibi oynadılar! 40 yıllık oyuncu gibilerdi.

" Filmde Çevik'in kızını canlandıran Tuna Çevik, "Henüz filmi görmedim. İyi olup olmadığına seyirci karar versin. Ben çekimlerde çok eğlendim" dedi. Filmde babasının çocukluğunu canlandıran Tan ise senaryo gereği şelaleden atlamasıyla ilgili "Aslında yükseklik korkum var. Nasıl atladığıma şaşırıyorum" dedi. 'Instructions Not Included' isimli Meksika yapımı bir filmden uyarlanan 'Sen Benim Her Şeyimsin'in gösterimi kahkahalarla başladı. Finalde ise izleyiciler gözyaşlarına boğuldu. Film, yarın vizyonda olacak.

Enişteye destek
Cem Yılmaz; galada kız kardeşi Özge Çevik ile eniştesi Tolga Çevik'i yalnız bırakmadı. Yılmaz, "Tolga Örnek çok kıymetli bir yönetmen, Tolga Çevik de çok iyi bir oyuncu. Filmin hak ettiği ilgiyi göreceğine eminim" dedi.

Kaynak:sabah

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli