Vatanım Sensin 7. bölüm fragmanı büyük tehlike !

Vatanım Sensin 7. yeni fragmanında Azize'yi bekleyen tehlikeVatanım Sensin yeni bölüm fragmanları ekranlarda dönmeye başladı.

Vatanım Sensin 7. bölüm fragmanı büyük tehlike !
Vatanım Sensin 7. bölüm fragmanı büyük tehlike !

Vatanım Sensin 7. bölüm fragmanlarıyla yine çok konuşulacak gelişmelerin sinyalini verdi. Kanal D’nin ilk günden bu yana büyük ses getiren tarihi dizisi Vatanım Sensin’in yarın ekrana gelecek olan yeni bölümünde Cevdet’i karşısında bulunan Azize, adeta yeniden doğuyor. Cevdet ise büyük sırrının ortaya çıkma ihtimaliyle karşı karşıya geliyor. Yeni bölüm öncesi büyük heyecan yaratan Vatanım Sensin 7. bölüm fragmanları ve yeni bölümün kısa bir özeti detaylarda…

Ailesi ve vatanı arasında kalmış bir Türk askerinin yaşadıklarını çarpıcı bir şekilde aktaran dizinin bu haftaki bölümünde Cevdet’i sapasağlam karşısında bulan Azize, mantığını bir kenara bırakarak duygularıyla hareket ediyor! Bu kez de planı boşa çıkan Tevfik, köşeye sıkışıyor. İşte, tüm bu sahnelerin detaylarını gözler önüne seren Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanları ve ipuçları!

 

Yeni bölümde kendisine kurulan tuzağı alt etmeyi başaran Cevdet, büyük sırrının açığa çıkma ihtimaliyle karşı karşıya gelirken, bu kez hayatı tehlikeye giren isim Azize olur. Sevdiği adamı ikinci kez kaybetme düşüncesiyle kavrulan Azize, bu kez mantığıyla değil duygularıyla hareket eder ancak yaşadığı sevinç yaklaşan yeni tehlikelerle yarım kalır. Canı pahasına da olsa ülkesi uğruna savaşan ve silahlara ulaşmak isteyen Cevdet'in verdiği karar, hem kendisini hem de tüm yaşadıklarının sorumlusu olan Tevfik'i güç durumda bırakır. Şimdi ölüm her ikisinin de ensesindedir. Oyunlarının parçası haline getirdiği Eftelya’nın rahat durmayacağını anlayan Tevfik, önlemini alır ancak yağmurdan kaçarken doluya tutulur.

Kaynak:hürriyet

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli