Hayat Şarkısı 34. bölüm fragmanı !

Hayat Şarkısı 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamı ekrana gelen Hayat Şarkısı dizisinin başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, ecem özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan yer alıyor.

 Hayat Şarkısı 34. bölüm fragmanı !
 Hayat Şarkısı 34. bölüm fragmanı !

Hayat Şarkısı 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Hayat Şarkısı 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekrana gelen Hayat Şarkısı dün akşam ekrana gelen son bölümde Hülya, Bahar'ın Cem tarafından kaçırılması ile şoke olur. Hüseyin, Hülya hakkında tüm gerçekleri bildiğini Hülya'ya ifade eder. Hayat Şarkısı 34. yeni bölüm fragmanı ile 13 Aralık Salı akşamı ekrana geliyor.

CROPY0Sitene EkleHülya hakkında tüm gerçeği bildiğini itiraf eden Hüseyin Hülya'nın zor anlar yaşamasına neden olur. Hayat Şarkısı dün akşam yayınlanan son bölüm ardından yayınlanan 34. yeni bölüm fragmanı ile 13 Aralık Salı saat 20:00'da ekrana geliyor.

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hayat Şarkısı 33. Bölüm'de; Hülya, Filiz'in gönlünü almaya çalışıyor; Cem gizli kozunu oynuyor!

Hüseyin ile Melek’in evlilik haberinin Cevher ailesindeki sarsıntıları devam ederken iki kardeş arasındaki mücadele gittikçe kızışmaktadır. Hülya ile Zeynep arasındaki ittifak güçlenirken Melek de karşı ataklarla kardeşinin saldırılarını boşa çıkarmaktadır.

HAYAT ŞARKISI 34. BÖLÜM FRAGMANI


Burçin ile Mahir’in ilişkilerinin üstünde kara bulutlar dolaşırken Süheyla’nın Hatice’yi baş göz etme çabaları hiç beklenmedik problemlere yol açacaktır.   

Hülya duyduğu vicdan azabı nedeniyle sakat kalma tehlikesi yaşayan Filiz’in gönlünü almaya çalışırken Cem de Nurgül’ün etrafında kurduğu koruma duvarını aşıp karısına ulaşmanın yollarını aramaktadır. Cem’in bu amaçla atacağı hiç beklenmedik bir adım Hülya’nın bin bir çabayla kurduğu mutlu aile düzenini darmaduman edecektir. 

Kaynak:milliyet

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli