Babam ve Ailesi 13. bölüm final fragmanı

Babam ve Ailesi dizisi 13. yeni bölüm ile final kararı aldı. Babam ve Ailesi 13. bölüm final fragmanında Suzan yaşam mücadelesi veriyor.

Babam ve Ailesi 13. bölüm final fragmanı
Babam ve Ailesi 13. bölüm final fragmanı

Babam ve Ailesi ekrana gelen yeni bölümleri ile izleyenlere heyecan dozu yüksek sahneeler yaşatmaya devam ediyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen Babam ve Ailesi dizisinde Kadir, babası Kemal'i kurtarmak için harekete geçti. Macide'nin kirli çamaşırlarını ortaya döken Kadir, Macide'yi kendisine yardım etmeye zorladı. Peki Babam ve Ailesi yayınlanan son bölüm ardından 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

Babam ve Ailesi dizisinin başrollerinde bülent inal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Caner Şahin, Sera Kutlubey, Erdem Akakçe, Sercan Badur, yer alıyor. Babam ve Ailesi 13. yeni bölüm fragmanı ile 12 Aralık Pazartesi akşamı ekrana geliyor.

BABAM VE AİLESİ GENEL HİKAYE

Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar.

Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

BABAM VE AİLESİ 12. SON BÖLÜM ÖZETİ

Kadir ve Nilgün, Ahmet'in ölüm haberi ile yıkılmışlardır. Üstelik Macide, Kadir'i köşeye sıkıştırmış olmanın zevkini sonuna kadar çıkarır. Ancak Kadir, öyle kolay vazgeçecek gibi değildir. Nilgün ve İbrahim, Kadir'in planına yardım ederler. Bu esnada Macide, yönetim kurulu başkanlığına seçilir. 

Hasret'se, Tarık yüzünden yaşadığı kötü şeyleri unutmaya çalışmaktadır. Bu esnada Mert'in yaşananlarla ilgili kuşkuları vardır; Tarık ve Hasret'in nasıl tanıştığını öğrenmeye karar verir. Suzan'sa, Tamer'den ve Macide'den arka arkaya darbeler yemiştir. Kemal cephesinde ise, tüm aileyi umutlandıracak bir gelişme olur. Ancak, Macide'nin bu konuda bir planı vardır. Kemal, yeni öğrendiği korkunç gerçekler karşısında ne yapacak? 

 BABAM VE AİLESİ 13. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Babam ve Ailesi 13. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimizde yer alacaktır.
Kaynak:milliyet

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli