Anne 8. yeni bölüm fragmanı Melek annesini seçti !

Star TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Anne son bölüm nefes kesti. Anne son bölüm ardından gözler Anne 8. yeni bölüm fragmanı için çevrildi.

Anne 8. yeni bölüm fragmanı Melek annesini seçti !
Anne 8. yeni bölüm fragmanı Melek annesini seçti !

Star TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Anne son bölüm nefes kesti. Anne son bölüm ardından gözler Anne 8. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Anne yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Anne son bölüm izleme yolları ve Anne yeni bölüm fragmanı haberimizde.

Star TV'nin reytingleri alt üst eden dizisi ve Salı akşamlarının vazgeçilmezi Anne son bölüm yine çok konuşulacak. Anne son bölüm ardından gözler yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Anne 8. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Anne son bölümde; Şule, öldü sandığı kızı Melek’i sonunda buldu. Kızına kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, Melek annesinin karşısına çıkmadı. Anne 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izlenebilecek.

ANNE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şule, öldü sandığı kızı Melek’i sonunda bulur. Kızına kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, Melek annesinin karşısına çıkmaz. Şule, Melek’i ikna etmek için geçmişlerini hatırlatır, ancak Melek’in annesini affetmeye niyeti yoktur.

Zeynep, Turna’nın Şule yüzünden gerilmesini istemez. Bir yanda cehennemden kurtardığı kızı Turna, diğer tarafta Melek’e kendini affettirmeye çalışan Şule’nin çabaları arasında kalan Zeynep’in vicdanı, anne kızı ayırmaya elvermez.

Turna sonunda Şule’nin karşısına çıkar. Zeynep ve Şule nefeslerini tutarak Turna’nın tepkisini beklerken, Turna herkesi şaşkınlığa uğratacak bir karar verir.

Hapisten çıkan Cengiz,Şule’nin peşine düşer. Şule’nin Ali ile görüştüğünü öğrenince deliye dönen Cengiz, Şule’ye hesap sorarken hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşir.

Zeynep ve Turna’ya her koşulda yardım etmeye çalışan Gönül, Turna’yı mutlu etmek için küçük bir sürpriz hazırlar. Bunu gören Zeynep, yıllarca aklını kurcalayan sorunun cevabına yaklaştığından habersizdir.

ANNE SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


ANNE DİZİSİ KONUSU

Anne Konusu; Annesi tarafından suistimal edilen bir kız çocuğunun daha sonra kaçırılmasıyla evlat edinmeye çalışan bir öğretmenin hikayesini konu alıyor.

Melek, kendi küçük dünyasında her an mutluluk bulan ve hayallerle yaşayan küçük bir kız çocuğudur. Geçici bir süre Melek’in okulunda öğretmenliğe başlayan Zeynep ile yolları kesişir. Şule için kızı Melek adeta yüktür ona. Sevgilisi Cengiz’e olan tutkusu yüzünden, onun kızı Melek’e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz. Bu durum Zeynep öğretmen tarafından dikkatlerden kaçmaz. Zeynep öğretmen geçici süre başladığı okuldaki bir öğretmenle Melek’in bu durumunu takip etmek ister. Cengiz ile Şule için zor anlar kapıyı çalacaktır.

Diğer yandan İstanbul’dan gelen düğün davetiyesi Zeynep’i fena halde gerecektir. Zeynep’in yeniden ailesiyle ilgili alacağı karar ilişkilerini gözden geçirmelerine neden olur. Melek’e çoğu zaman sokaklar evden daha güvenli olur. Ancak tavşanıyla bir akşam vakti gezdiği gün başına geleceklerden haberi dahi yoktur.

Üniversiteye yapmış olduğu başvuru sonucu olumlu yanıt alan Zeynep, artık ideallerindeki işi yapacaktır. Fakat planlardan değil başa geleceklerden ibaret bir hayatın olduğunu anlayacaktır. Talihsiz bir olayla gece yarısı yolları ve hayatları kesişen Zeynep öğretmen ile Melek, dönüşü asla olmayacak bir yola baş koyarlar. Tehlikeli bu macerada sonunun ne olacağını bilmeyen ikili başlarına neler geleceğinden haberdar değildir.

Kaynak:akşam

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli