İbrahim Toraman'ın boşanma davasında belge talebi !

Mahkeme, eşi Eylem’i hem dövdüğü hem de aldattığı iddia edilen ünlü futbolcu İbrahim Toraman’ın ihanetinin belgelenmesini istedi

İbrahim Toraman'ın boşanma davasında belge talebi !
İbrahim Toraman'ın boşanma davasında belge talebi !

 

İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi, eşi Eylem Toraman tarafından kendisine boşanma davası açılan İbrahim Toraman'ın otel kayıtlarını istedi. Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı, 81 ilde Toraman'ın "İhanet" belgesini araştıracak! Beşiktaş'ın eski kaptanı ünlü futbolcu İbrahim Toraman, bu kez futboluyla değil eşini döven ve aldatan bir koca olarak gündeme geldi. İddiaya göre Toraman, 2014'te evlendiği eşi Eylem Toraman'a, Ali Erim adlı oğulları doğduktan sonra şiddet uyguladı. Haftada üç gün eve sabaha karşı alkollü geldi.

5 MİLYON LİRA İSTEDİ


Avukat eşi Eylem'i, bir başka kadınla aldatmaya devam etti. Bunu hazmedemeyen genç kadın, evi terk etti ve babasının yanına yerleşti. Hem boşanma, hem de şiddet davası açtı. 5 milyon lira tazminat ve ayda 30 bin lira nafaka istedi. İddialara cevap veren Toraman da eşinin hamile kaldığı için zorunlu olarak evlendiğini söyledi. İhaneti de kabul etmedi. Ayrı yaşayan çift, boşanma davasının 3. duruşmasına katıldı. Eylem Toraman, "Eşimle 24 Ocak 2016 tarihinden beri ayrı yaşıyoruz. Şarköy'de bir evim ve bir arabam vardır. Nafaka dışında bir gelirim yok" dedi. İbrahim Toraman ise "Aylık 15-20 bin liraya yakın kira gelirim var. Ben de boşanmak istiyorum. Ancak suçlamaları kabul etmiyorum. Nafaka, tazminat ve diğer talepleri reddediyorum" dedi. Hakim, ifadeler sonrası ilginç bir karar verdi. İhanetle suçlanan İbrahim Toraman'ın 12 Ağustos 2014'ten yurt genelinde konaklama yaptığı otellerin tespitini istedi. Bunun için Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı'na yazı gönderdi. Toraman'ın Türkiye genelinde 81 ilde hangi otellerde ve kiminle kaldığının belirlenip mahkemeye bildirilmesini istedi. Emri alan polislerin, şimdiden otellerin 30 aylık kayıtlarını ve görüntülerini incelemeye başladıkları öğrenildi.
.Kaynak:ahaber

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli