Meclis'te ''Erdoğan'ıon 200 bin doları'' krizi!

TBMM Genel Kurulu'ndaki bütçe görüşmeleri sırasında CHP'lilerin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "200 bin doları" üzerinden tartışma başlatması üzerine Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Erdoğan’ın bankadaki parasını bozdurduğunu belirterek, “İşte dekontu burada” diyerek dekontu gösterdi.

Meclis'te ''Erdoğan'ıon 200 bin doları'' krizi!
Meclis'te ''Erdoğan'ıon 200 bin doları'' krizi!

Meclis’te süren bütçe görüşmeleri sırasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Albaraka Türk Bankası’nda 200 bin doları olduğunu iddia etmiş ve “Bu parayı TL’ye bozdurdu mu merak ediyorum” diye sormuştu. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Erdoğan’ın bankadaki parasını bozdurduğunu belirterek, “İşte dekontu burada” diyerek dekontu gösterdi. Bozdağ konuşmasında "Sayın Cumhurbaşkanımızla ilgili buradan başka şeyler de söylendi. Daha önce de ifade ettim, işte “Cumhurbaşkanı dolar çağrısı yapıyor, kendisi dolarda hesap tutuyor.” Bak, işte dekont burada." diyerek dekontu gösterdi. Bozdağ konuşmasının devamında "Cumhurbaşkanına vurmak size prim yaptırmaz. Vuran kaybediyor, vuran kaybediyor, kaybediyor. Bak, Avrupa’da da vuran gidiyor, dokunan yanıyor. Seçimde de millet hesabının görüyor. Onun için de buradan size ekmek çıkmaz, onu da buradan bir kez daha ifade etmekte fayda görüyorum"dedi.

BÜTÜN MİLLETE GÖSTERİYORUM
Bozdağ CHP'lilerin itirazları üzerine ise "İkincisi Sayın Cumhurbaşkanımızla ilgili. Bakın, ben buradan dekontu gösterdim.Şimdi, müddei iddiasını ispatla mükelleftir. Biz aksini ispat ediyoruz, hâlâ “Bana bunu ver.” diyor.Bak işte elimde dekont, burada bütün millete gösteriyorum.Allah sizi ikna etsin, ben ne diyeyim.Bu kadar gözünüz göre göre, söylediğiniz yalana inanmaya devam ediyorsunuz." dedi.

HABER7: Bekir Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu'na tokat gibi cevap

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli