Birlik mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle devam etti: "Onlardan bir şey alıyorsak onların parasıyla, onlar bizden alırken bizim paramızla alacaklar. Merkez bankamıza talimatı verdik. Bu oyunlar tutmayacak. Biz de kendi oyunumuzu oynayacağız."

Birlik mesajı
Birlik mesajı

 

Kayseri’de Abdullah Gül Müzesi ve Kütüphanesi’nin açılışı, oyunlara ve kumpaslara verilen en güçlü yanıt oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gül için “Yol arkadaşım” dedi, ‘14 yıldır önümüzü kesmeye çalışanlar başaramadı’ mesajı verdi:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül Üniversitesi Yerleşkesi’ndeki “Cumhurbaşkanlığı Abdullah Gül Müze ve Kütüphanesi” açılışında, Türkiye’de siyasi tarih müze geleneğinin yavaş yavaş oluşmaya başladığını belirtti. Tarih yapan bir millet olarak tarihimizi kayda geçirme, yaşatma ve gelecek nesillere aktarma konusunda aynı başarıyı gösteremediğimizi ifade eden Erdoğan, “Bir dönem Osmanlı arşivlerinde yer alan milyonlarca belgenin hurda niyetine kilosu 3-5 kuruşa satılmasının utancını dahi yaşadık. Bunun için dijital arşiv konusuna özel önem verdik ve arşivleri kalıcı hale getirmesinin yolunu açtık” diye konuştu.

STAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli