Sağlıklı Sezaryen Doğum İçin Mono Sağlık

Doğum yapma hakkı sadece kadınlara yaradan tarafından verilen kutsal bir olaydır.

Sağlıklı Sezaryen Doğum İçin Mono Sağlık
Sağlıklı Sezaryen Doğum İçin Mono Sağlık admin

Doğum yapma hakkı sadece kadınlara yaradan tarafından verilen kutsal bir olaydır. Ama önemli olan yapılan doğumun ve doğum sonrasının sağlıklı olmasıdır. Bilinçsiz yaptırılan birçok doğum sonrasında ya annenin ya da bebeğin hayatını tehlikeye atabiliyor. Bu nedenle hayatınızın en değerli varlıkları olana bebeklerinizi Mono Sağlık Hastanesinde işlerinin uzmanı olan hekimlerin ellerine bırakabilirisiniz. Çünkü Mono Sağlık da sizin en değerli varlığınız ve siz çok önemlisiniz.

Bazı durumlarda dolayı bebek dünyaya normal doğum yolu ile gelemeyebilir. Böylesi bir durum sonucunda Mono Sağlık hastanesinde kadın doktorları anne adayına sezeryan doğum müdahalesi yapmaktadır. Sezeryanı gerçekleştiren hekimlerden sonra bebek ve annelerin sağlık durumları oldukça iyi olarak hastaneden ayrılmaktadır. Yalnız anne ve bebek, doktor kontrollerinden geçtikten ve anne adayı bebek bakımı konusunda bilgilendirilip sağlık kontrol zamanları verildikten sonra hastaneden taburcu edilmektedir.

Kürtaj Uygulaması Mono Sağlık Da Güvenli

İstenmeyen gebelik sonrasında gebelik kesesinden bebeğin alınması işlemine kürtaj denilmektedir. Mono Sağlık da yapılan kürtaj işlemleri de hastane kadrosunda görev yapan uzman doktorlar tarafında yapılmaktadır. Bu nedenle İzmir kürtaj işlemi için gidebileceğiniz en doğru adres Mono Sağlık Hastanesi olacaktır.

Kürtaj uygulaması 18 yaşını tamamlayan ve eşinin rızası ve onayı olan her bayan yapılabilmektedir. Kürtaj sonrasında aynı gün içinde Mono Sağlıktan ayrılabilir ve günlük yaşantınıza dönebiliriniz.

Mono Sağlıkta Kadın Hastalıkları

Kadın hastalıkları ve doğum üzerine yoğunlaşan ve sürekli kendisini geliştirmeye devam eden Mono Sağlık kadın ve çocuklara hizmet vermektedir. Mono Sağlık hizmet verdiği zaman içerisinde sürekli kendisini geliştirmekte ve son teknolojileri hastalarına sunmaktadır. Güler yüzlü olan sağlık personeli ve işinin ehli olan hekimleri ile Mono Sağlık kuruluşuna gelen tüm hastalar memnun ve mutlu olarak hastaneden ayrılmaktadır.

Mono Sağlık da normal ve sezaryan doğum, vajina beyazlatma, genital estetik, cinsel terapi, siğil tedavisi, labioplasti, gal tedavisi, tüp bebek, vajinismus, botoks, idrar kaçırma gibi kadın hastalıkları alanına giren tüm tedavi ve ameliyatlar için 0232 440 90 90 - 0544 346 63 36 telefon numaralarını arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli