Medyum Yorumları

Medyum Yorumları
Medyum Yorumları Harun

İnançlı insanların her zaman şükür etmesi gerekir. İnanmayanların da bunu yapması gerekir aslında. Fakat bazı durumlarda kadere boyun eğmen yanlış gelebilir. Hayatıma güzel yön vermeyi seçtim ben. Bunun için bana destek olan ailem ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Fakat bazen insan, kendisini çıkmazda hisseder ve çıkış noktası arar. Büyü yaptırarak düzelttiğim aile ilişkilerim, benim yaşantımda adeta dönüm noktası haline gelmeye başladı. Böyle olayı anlatmak istedim özellikle. Başımdan geçtikten sonra çok farklı şeyler hissettim. Durumumu sizlerle paylaşmayı tercih ettim. Beklentilerimin bir çoğunu karşılamak için, hayatımda aile gibi en büyü değere ihtiyacım olduğunu anladım. Arkadaşlar dahi bir yere kadar. Bu yaşamda size değer veren ailenize kesinlikle sahip çıkmanız gerekir.

Liseyi yeni bitirdim ben. On sekiz (18) yaşıma girdim. Annem ve babam ayrılmak istedi. Ben bu durumun önüne bağlama büyüsü yaptırarak geçtim. Tabii ki büyü yaptırmak çare olmaz denilir. Bu kulaktan kulağa gezen bir durumdur sadece. Medyum Hakan Büyük yorumları, benim dertlerime deva oldu arkadaşlar. Kaliteli büyü yapan ve insanların hayırlarını düşünen hocalar var ülkemizde. Benim gibi eğitimini tamamlamaya devam eden ve ergenlik çağında olanlar varsa iyi bilir. Ailenin etkisi farklı olur. Aynı zamanda eksikliği ve farklı düşünceleri durumunda kötü etkileyebilir. Benim yaşamımdaki en tesirli anımdır bu kesinlikle. Kötü giden evliliklerini bitirmek istemeleri, benim adeta uykularımın kaçmasına neden oldu.

Lise bittikten sonra üniversite sınavlarına hazırlanmaya başladım. Derslerime dahi çalışamamaya başladım. Aynı zamanda arkadaşlarımla kötü oldum. Çıkış noktası olarak geceleri dışarıda geziyordum. Derdimi paylaşamıyordum ve beklenenden fazla etkileniyordum ben. Annem ve babamla ne kadar konuşsam da, etkili olmuyordu. En sonunda annem evden gitme kararı aldı. Boşanana kadar annesinde kalacaktı. Babamın buna karşı tepkisi çok ağır oldu ve alkol içmeye başladı. Böyle bir durumu kabul etmemi beklemeleri çok zoruma gitti aslında. Medyum yorumları, istenilen şekilde kişilerin paylaşımlarıyla doluydu aslında. Bunlar çok ilgimi çekti ve ben dünyada tek değildim. Her insanın sorunları oluyor ve bunlarla baş etme yöntemleri önemlidir. Süleyman hocanın sevgi vefki hakkında yorumlar okumaya başladım. Hayırlarla meşhur olan işlerini inceledim. İletişim numarasını aradım ve heyecanlıydım. Annemin geri dönmesini sağlayacak büyü tekniği hakkında bahsetti. Ailemin fotoğrafını istedi ve büyünün tutması için bana otuz gün verdi. Evime geldikten sonra, içimde çok garp heyecan belirdi. Artık böyle sorunları düşünmek istemiyordum, fakat kafamın içinden de çıkmaz hale geldi. Annemin geleceğini öğrendiğim zaman, hocama dua etmeye başladım. Ayrıca, ailemdeki sorunların hepsi çözüldü. Bir bütün haline geldik ve ben bu şekilde kadere boyun eğmedi. İstediğim gibi bir ailenin dağılması çok kötü. Ayrıca birbirlerini seviyorlardı ve inatları uğruna yuvalarının dağılması kabul edilemez.Sitede ayrıca Medyum Süleyman Hoca Yorumları mevcut.Detaylar için: https://www.medyumyorumlari.com.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli