İşe Alım Danışmanlığı

İş arayış süreci kimi insanlar için kolay kimi insanlar için ise oldukça zordur. Bu süreçte profesyonel anlamda yardım eden kuruluşlar bulunmaktadır.

İşe Alım Danışmanlığı
İşe Alım Danışmanlığı Tanitimweb

İŞE ALIM DANIŞMANLIĞI NEDİR?

 

            İş arayış süreci kimi insanlar için kolay kimi insanlar için ise oldukça zordur. Bu süreçte profesyonel anlamda yardım eden kuruluşlar bulunmaktadır. Bu kuruluşların birçok amacı vardır bunlardan biri hangi bireyin hangi sektör ve pozisyonda uygun olduğunu belirlemektedir. Diğer bir önemli nokta ise zaman tasarrufu işe alım süreçlerinde iş alımlarını bu alanda yetkin olmayan insanlar yapabilmektedir. Bu şekilde alınan elemanlar yeterli verimi yanlış pozisyon veya yanlış sektörde oldukları için veremeyebilirler. Bu tarz olumsuzlukları ortadan kaldırmak için profesyonel İK danışmanları çalışmak en doğrusudur. Bu alanda destek alınabilecek http://ekokariyer.net/ik-danismanligi_ sizlere hizmet vermektedir.

 

 EKOKARİYER NEDİR?

 

            Ekokariyer iş alımlarında profesyonelliği modern tekniklerle birleştirerek işe alım görevini yerine getiren bir kurumdur. Ekokariyer bu anlamda İşkur gibi devlet istihdam kurumları ile de iş birliği sağlamaktadır. Sadece işe alım konumunda profesyonel olmayan ekokariyer iş arayanlar için de aynı profesyonellik uzmanlığını sunmaktadır. İş arayan insanlar için web sitelerinde iş arayan kısmına tıkladığınız zaman açılan ekrana cv’nizi ad soyad ile birlikte eklemeniz yeterlidir. Bu sayfaya http://ekokariyer.net/ik-danismanligi_ dan ulaşabilirsiniz.

 

 EKOKARİYER NASIL ÇALIŞIR?

 

            Ekokariyer kendini tanımlarken ‘’Yeşil ve Sürdürülebilir şirketler için Butik bir İnsan Kaynakları şirketidir ‘’ cümlesi ile açıklamaktadır. Yeşile ve dönüşebilen enerji ye karşı oldukça duyarlı olan ekokariyer bu anlamda farklı olduğunu da kanıtlayan firmalardandır. Eleman seçiminde geleneksel seçimlerin yanı sıra daha çok modern ve uygunluk stratejisini benimsemiştir. Ekokariyer ile çalışmak ise oldukça basittir anlatımı yalın ve açıklayıcı olan web sitelerinde aranılan her soruya cevap verilmekte olup iletişime de açıklardır. Ekokariyerin uzmanlık alanlarında bankacılık ve finans, satış ve pazarlama, mühendislik üretim, enerji, insan kaynakları, perakende, telekomünikasyon, bilgi teknolojileri, gibi alanlar bulunmaktadır.

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli