iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

Yeniliklerine tam gaz devam ederek günümüze yeni modelleri ile girmeyi başaran Apple, bundan tam 10 yıl önce hayatımıza girdi ve birkaç yıl içinde Türkiye’de daha da fazla rol almaya başladı.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi intend

Yeniliklerine tam gaz devam ederek günümüze yeni modelleri ile girmeyi başaran Apple, bundan tam 10 yıl önce hayatımıza girdi ve birkaç yıl içinde Türkiye’de daha da fazla rol almaya başladı. Giderek büyüyen teknoloji devi bildiğiniz gibi 10. Yılına özel X modelini geçtiğimiz aylarda tanıtmıştı ve piyasaya yeni yeni sürüldü. Fiyatı dudak uçuklatan cinsten olan yeni model bir çok özelliği içeriğinde barındırıyor. İnsanımızda teknolojiyi sevdiği için hemen akın ediyor ve kaç para olursa olsun hiç gözünün yaşına bakmadan hemen sahip oluyorlar. Ama işin bir de tamir tarafı var. Mesela bir kullanıcı telefonu yanlışlıkla yere düşürdüğünde hassas olan ekran kırılıyor ya da çatlıyor ve sonrasında sıkıntılı günler başlıyor. Bunun için ise Apple servisine giden kişiler büyük ücretler ile karşılaşınca pişmanlık yaşayarak yeni arayışlar içine giriyor. Öncelikle ise yapmanız gereken çok basit, kılıf ve kırılmaz cam almanız sizin yararınıza olacaktır. iPhone 8 kırık ekran hakkında detaylı bilgiler sitemizde vardır.

Ekranım kırıldı nasıl değişebilir?

Bu tabi ki herkesin başına gelebilecek bir şey. Mesela ne kadar korusanız bile hiç beklemediğiniz anda kötü sürpriz olur ve o zaman telefonunuzun camı kullanılmaz hale gelir. Apple telefonları çıktığı günden beri her ne kadar taş gibi bilinse de zaafları da vardır. Ekranları çok hassas olduğu için en ufak bir darbe halinde hemen kırılıyor ve telefon çalışsa bile ekran görünmez halde olduğundan kullanılmaz hale geliyor. Apple servisi dışında iPhone 8 ekran değiştirme işlemini yapan çok firma var ve bunlar yetkili servise göre daha uygun fiyatta olurken aynı işlemi yaparlar. Kullanılan ürünler kesinlikle orijinal olup daha sağlıklı bir hizmet vereceklerinden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Normal 8 ile Plus arasında 100 TL’lik bir fark var ve hangi model elinizde var ise, uygun fiyata hemen yenileyebilirsiniz. ceptelefonuhastanesi.com ile belki daha önce tanışmamış olabilirsiniz ama İstanbul’da tanınan firmaların başında geliyor. Verdiği kaliteli hizmet ile bir çok kişinin memnuniyetini kazanan şirket özellikle iPhone 8 plus ekran tamiri konusunda çok titiz çalışırken bu konuda kendine çok güveniyor. Ekipler tarafından verdiğiniz telefon çok iyi incelenirken eskisinden daha iyi bir hale geliyor ve aynı zamanda yeni takılan camın garanti süresi de 6 aydır. 6 ay içinde başına bir şey gelirse tekrar yenisi ücretsiz olarak takılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli