Epokside Sektörü Lideriyiz

Epokside Sektörü Lideriyiz
Epokside Sektörü Lideriyiz Harun

Epoksi zemin kaplama konusunda sektörün lider firmalarından olduğumuz gibi kuruluş yılımız olan 1998 yılından itibaren alanımızdaki her türlü gelişmeyi yakından takip ediyoruz. Sürekli kendini geliştiren bir firma olmamızdan dolayı müşteri memnuniyetini daima en yüksek oranda yakalamayı başarıyoruz. Web sitemizde kurumsal kimliğimiz ve kaliteden ödün vermediğimiz hizmetlerimize ilişkin bilgilerle doludur. Bugüne kadar yaptığımız Epoksi uygulamaları da ana sayfamızda ilgili başlık altında yerini almıştır. Zemin kaplaması konusunda son yılların en gözde ürünü olan Epoksi çeşitlerimizi de sitemizden görebilir, dilerseniz fiyat listemize de göz atabilirsiniz. Yaptığımız kaplamaların hepsi amacına hizmet eden ve beklentileri tamamen karşılayan uygulamalardır.

Her Zemini Dayanıklı Hale Getirir

Epoksi kaplama yıpranmış, hasarlı veya eski, yeni zeminlerin çok daha dayanıklı hale getirilmesi mümkündür. Aynı zamanda zeminlerin korunmasını da sağlayan Epoksi çok estetik ve dekoratiftir. Poliüretan veya pvc gibi kaplama uygulamalarına kıyasla son derece ekonomik olduğundan son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir. Esneklik konusunda da diğer uygulamalara göre çok daha dayanıklıdır. Kullanılan bölgeler ne olursa olsun 30 yıla kadar aynı şekilde dayanıklılığını ve sağlamlılığını korumaktadır. Epoksi uygulanan zemine çok iyi tutunur ve istenilirse yarı pürüzlü ya da tam pürüzlü şekilde uygulanabilir. Ekiplerimiz son derece profesyonel ve işinin ehli kişilerden oluşmakta, yerlerinize gelerek zemin için en uygun malzemeleri size önereceklerdir.

Kaliteli Hizmet Sağlam Zeminler

Epoksi zemin fiyatı Ankara firmamızın yaptığı çalışmalar içinde okul, sağlık ocakları, üniversiteler veya sınıflar da bulunmaktadır. Çok geniş alanlarda çalışmalar yaptığımız gibi küçük alanlarda da uygulamalarımız söz konusudur. Evsel yaşam alanları epoksi uygulamaları için uygun olduğu gibi, yüksek mukavemeti nedeniyle zemine yapışması son derece kolay ve hızlıdır. Orta dereceli veya yoğun yaya trafiği olan bölgeler için de uygun türleri bulunduğu gibi, araç trafiğine dayanıklı olan Epoksiler de tercih edebilirsiniz. En etkili sonucu alabilmek için mutlaka doğru zemine doğru ürünün uygulanması gerekmektedir. Bunun için web sitemize girerek hem Epoksi türlerini inceleyebilir, hem de fiyatları inceleyebilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizi arayarak ihtiyaç duyduğunuz bilgileri alabilir ve sorularınızı cevaplandırabilirsiniz.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli