EVİNİZ İÇİN DEKORASYON FİKİRLERİ

Kadınlar, hamilelikte beslenme, dekorasyon fikirleri, kış modası gibi birçok alanda sizler için değerlendirmeler yapan, bilgiler sunan Kadınsen’i takip edebilirsiniz.

EVİNİZ İÇİN DEKORASYON FİKİRLERİ
EVİNİZ İÇİN DEKORASYON FİKİRLERİ Tanitimweb

Kadınlar, hamilelikte beslenme, dekorasyon fikirleri, kış modası gibi birçok alanda sizler için değerlendirmeler yapan, bilgiler sunan Kadınsen’i takip edebilirsiniz. Tabi sadece bunlar değil, güzellik, sağlık, yemek, hobi gibi kadınları ilgilendiren birçok alanda sizlere bilgiler sunulmaktadır. En lezzetli yemek, kurabiye ve pasta tarifleri de bu sitede sizlerle.

Eviniz için dekorasyon fikirleri konumuza dönecek olursak, biliyoruz ki evleriniz, yaşam alanlarınız sizler için çok önemlidir. Seçtiğinizi dekorasyon ürünlerinin hem sizin zevkinize uygun olması hem de birbirlerine uyum içerisinde olması gerekir. Sizi iyi hissettirecek objeler ve renkler aynı zamanda sizin kişiliğinizi de ortaya koyacaktır.

Renklerin insan üzerinde olumlu ya da olumsuz etkileri vardır. Bu renkler bilinç altına yerleşir ve sizi derinden etkiler. Örneği, evlerinizde mavi tonlarının fazlaca kullanılması, gösteriş açısından oldukça tercih edilen bir seçim olmakla birlikte, ekolojik hayatı yansıtması, sarı ile birlikte kullanıldığında rahatlatıcı ve dinlendirici özelliklere sahip olması seçimde önemli bir etken oluşturmaktadır.

Mavi tonlarının özellikle gökyüzü mavisinin beyaz ile birlikte yatak odasında kullanılabileceğini ve sizde çok güzel etkiler oluşturacağını söyleyebiliriz. Yine bu rengin kahverengi ve turkuaz ile olan uyumunu da belirtmeliyiz.

Yaşam alanlarınızda yeşil tonlarını kullanmanız ise, size huzur hissi verecek ve zihninizin kısa sürede dinlenmesini sağlayacaktır. Özellikle toprak rengi ile yeşil tonunun birbiri ile kombin hale getirilmesi ile bu etki çok daha farklı düzeylere çıkarılabilecektir.

Yine yeşil ile ilgili bir dekorasyon fikri vermek gerekirse, iç mekan duvarının bir kısmını yeşile boyayıp, diğer kısımlarında krem rengi boyayıp, açık renkli koltuklarınızın minderlerinde turuncu, toprak rengi ve yeşil renkleri kullanmanız hem dekorasyon açısından hem de verdiği dinlendirici his ve huzur açısından önemli bir yere sahip olacaktır.

Tabi ki doğada birçok renk bulunmaktadır. Bu renklerin de birçok etkisi olmaktadır. Bu yazımızda hepsinden bahsetmemiz mümkün olmayacağından Mor rengi özelliklerinden de biraz bahsedip makalemizi sonlandıralım istiyoruz.

Mor, lila ve mor rengin diğer tonları özellikle iç mekanlarda kullanıldığında ruhunuzu dinlendirecek ve tedavi edecek etkiye sahiptir. Bu konuda ve hamilelikte beslenme, kış modası gibi kadınları ilgilendiren birçok alanda daha fazla bilgi için www.kadinsen.com sitesini takip edebilirsiniz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli