Kıbrıs Tüp Bebek

Günümüzde tüp bebek tedavisinde yöntemler hızla gelişme göstermektedir. Tüp bebek tedavi yöntemi denince sadece annenin rahmine embriyo yerleştirme işlemi gelmemelidir.

Kıbrıs Tüp Bebek
Kıbrıs Tüp Bebek Tanitimweb

            Günümüzde tüp bebek tedavisinde yöntemler hızla gelişme göstermektedir. Tüp bebek tedavi yöntemi denince sadece annenin rahmine embriyo yerleştirme işlemi gelmemelidir. Bunun yanı sıra yumurta ve sperm donasyonu yapılabilmektedir. Bu yöntemler ile yapılan tüp bebek tedavilerinde başarı şansı daha yüksek oluyor.

 

 Embriyo Dondurma Yöntemi

 

            Modern hayatın insanı yoğun iş temposu nedeni ile bebek sahibi olmayı ileri yaşlara erteleyebiliyor. Bu neden ile embriyo dondurma yönteminden yararlanmak pek çok çift için oldukça uygun bir seçenektir. Özellikle daha önce tüp bebek tedavisi yaptırmış olan çiftler zaman konusunda da sıkıntı yaşıyorsa embriyo dondurma yönteminden yararlanabiliyor.

 Embriyo dondurma yöntemi sayesinde çiftler hem zaman kazanıyor hem de tüm tüp bebek işlemlerini yeniden yaptırarak manevi olarak yıpratıcı olan bu süreci yeniden yaptırmak durumunda kalmıyor.

 

            Embriyo dondurma yöntemi konusunda daha geniş bilgi almak için http://www.dogustupbebek.com/ bağlantısını kullanabilirsiniz.

 

 Tüp Bebek Süreci Nasıl İşliyor?

 

            Tüp bebek işlemlerinde öncelikle anne ve baba adaylarından sperm ve yumurta alınıyor. En kaliteli olan sperm ve yumurtalar birleştirilerek başarı şansı daha da arttırılmış olur. Yumurta ve spermin birleştirilmesi steril laboratuvar ortamında gerçekleştiriliyor. 3 günlük bir dölleme süreci bulunuyor. Bu süre sonrasında anne adayına transfer işlemi gerçekleştirilmektedir.

 

            Yaklaşık olarak 12 gün gibi bir süre içerisinde yumurta toplama işleminden transfer işlemine kadar bir süre geçmektedir. Transfer işleminden sonra ise 10 günlük bir süre sonunda gebelik oluşup oluşmadığı belli olmaktadır. Bunun için anneye bir kan testi yapılmaktadır. Tüp bebek yönteminde bu işin uzmanı ve deneyimli bir merkez ile çalışmak gerekir. Böylece süreç hem daha kolay ve stressiz hem de başarılı sonuç elde edilir.

 

            Süreç hakkında detay ve başarı şansını öğrenmek için http://www.dogustupbebek.com/ bağlantısından yararlanabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli