Konkasör Tesisi Kurmak İsteyenler ! Bu Firma Size Çok Şey Katacak

Belki de bir çok kimsenin kulağına bile gitmeyen bir kelime konkasör tesisi

Konkasör Tesisi Kurmak İsteyenler ! Bu Firma Size Çok Şey Katacak
Konkasör Tesisi Kurmak İsteyenler ! Bu Firma Size Çok Şey Katacak intend

Belki de bir çok kimsenin kulağına bile gitmeyen bir kelime konkasör tesisi. Evet kısaca konkasör tesisi nedir diyelim ve şöyle özetleyelim sizlere. Konkasör tesisleri, maden ocakların da çıkan büyük kaya parçalarını kırarak, kum , çakıl gibi hale getiren tesislerin tümüne konkasör tesisi denmektedir. Konkasör tesisleri ise sabit ve mobil konkasör olmak üzere iki farklı alan da incelenmektedir. Mobil konkasör tesisi bir yandan da seyyar konkasör olarak adlandırılan bu tesislerin en büyük avantajı ise taşınabilir özelliği olması açısından istediğiniz zaman farklı alanlar da kullanılma imkanı sunmaktadır.

Konkasör Seçiminde Hangi Firma Tercih Etmeliyim ?


Bunu siz değerli ziyaretçilerimiz için çok araştırdık ve bir iki firma üzerinde karar kıldık ve bu firmaların hepsine yer vermekten ziyade ön plan çıkan Fabo company hakkında bilgiler vermek isteriz. Firma 2003 yılında İzmir de kurulmuş ve 14 yıldan bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Firma hakkında topladığımız bilgiler neticesinde kapsamlı çalıştıklarını Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkeye yılda ortalama 100’den fazla tesis kurduklarının bilgisine vardık.


Konkasör fiyatları diğer firmalara nazaran biraz daha uygun olup, ürettikleri hiçbir tesis hakkında olumsuz bir konuşmaya denk gelmedik. Firma da çalışan yaklaşık 25’ten fazla eleman neredeyse Fabo company firmasının kurulduğu günden bu yana beraber olan elemanlar. Aslında bazen bu bile firmanın kalitesini ön plana çıkarmaktadır. Malumunuz çalışanını memnun edemeyen hiçbir firma, müşterilerini memnun edememiştir, bunu bir çok firma analizinde göz önüne serdik.


Hem Konkasör Tesisi Hem de Beton Santrali Büyük Bir Başarı Demek 

Baktığınız zaman bir çok firma ya konkasör ya da beton santrali üretmektedir. Fakat Fabo company, bu iki alanda da başarıyı sağlayarak hem konkasör imalatı hem de konkasör tesisi imalatı yaparak son derece muazzam bir hizmet vermektedir. Zorlu bir sektör olan madencilik ve beton sektöründe bu tarz bir girişim ile ayakta durabilen ve çalışmalarında başarıyı yakalayan başka bir firma daha görmek oldukça zordur.

İşte bu ve bu gibi sebeplere dayalı olarak Fbao company firması satılık konkasör arayışında olanlar için ideal bir firma diyebiliriz. Sizler de hem firma hem de sektör adına gelişmeleri takip etmek isterseniz, firmanın web sitesi olan https://www.fabocompany.com/tr/ adresiniz ziyaret edebilirsiniz. Benim sıklıkla takip ettiğim bir site olmakla birlikte devamlı güncel haberlerin paylaşılması ve konkasör sektörü hakkında bilgiler verilmesi oldukça sevidirici.

seyyar konkasör mobil konkasör tesisleri mobil konkasör tesisi mobil konkasör satılık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli