Medyum Hoca Vefkleri

Yaklaşık 40 yıldan beridir Medyum Hüddam Hoca ailenizin mutluluk ve saadeti için vekf yazma çalışmaları yapmaktadır, onun kaleme aldığı ve kişiye odaklı çalışan vefkler en fazla bir ay içinde güçlü tesirler yaymaktadır.

Medyum Hoca Vefkleri
Medyum Hoca Vefkleri admin

Yaklaşık 40 yıldan beridir Medyum Hüddam Hoca ailenizin mutluluk ve saadeti için vekf yazma çalışmaları yapmaktadır, onun kaleme aldığı ve kişiye odaklı çalışan vefkler en fazla bir ay içinde güçlü tesirler yaymaktadır. Güçlü tesirler nasıl çalışmaktadır? Hayatta her şeyin esas kaynağına inildiğinde, her şeyin özünde enerjinin var olduğu görülebilir. Enerji sadece maddi fiziksel kainatta değil, tüm astral boyutlarda da hakim bir güçtür. Bizler “ruh” adı verilen özün varlığı nedeni ile bedenimizi hareket ettirebiliyoruz. İşin esasında enerji vardır. Enerjinin iyisi veya kötüsü yoktur. Sadece negatif tesirler ve pozitif tesirler olarak kullanılabilir.

Örneğin bir kimsenin işlerinin bozulması istenirse, medyumlar daha üst boyutta enerjiye sahip varlıklar çağrılarak bir nevi musallat edilerek kişinin enerjisi soğurulmaktadır. Kişi, daha önce becerikli olduğu alanlarda bile hiçbir beceri göstermez. Ya da çok sevdiği bir insan, ona karşı soğumaya başlayabilir. Bu tesirler direkt olarak beyne odaklanır. Enerjilerin yönlendirilmesi işi Hüddamlarca yapılmaktadır. Böylece irade etki altına alınmaktadır.  medyum hoca vefkleri ise negatif dediğimiz başkalarının kötü enerji diye tabir ettiği yayılımları durduracak tesirler yayan vefkler ve tılsımlardan oluşmaktadır. Durup dururken işleriniz iyiye gitmeye başlar. Birden her şey düzene girer. Çünkü negatif tesirler engellenir. Bunu hayata odaklamaya çalıştığımızda etkilerini daha net görebilmek için örnekleri arttıralım:

Bir kimsenin özlemleri ve arzuları güçlü tesirler yaratırlar. Ancak bencil olan arzuların enerjileri, daha zayıftır ve sürekli olurlarsa bir yere kadar gerçekleşirler.  Bazen arzular gerçekleşmeye yüz tuttuğunda ya da gerçekleştiklerinde, başka insanlar bu durumu bozmak isteyebilirler. Bunun için kötü enerjiler yaymak adına, kara büyülere bile başvurabilirler. bağlama büyüsü Büyü tuttuğunda, kişiyi büyük depresyonlar yıkımlar duygu-durum bozuklukları bekler. Kişi kolay toparlanamaz. Hayatının her alanında sıkıntılar çekmeye başlar. Büyünün negatif etkisini yok etmenin tek bir yolu vardır. Karşı etki yaratacak ve ondan daha güçlü olacak bir tılsım olabilir. Bu da vefk olarak adlandırılır.  Medyum Hoca Vefkleride bu olumlu etkiyi yaratmak üzere çalışır.

Kaynak; www.medyumhaberler.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli