İstanbul’da Satılık Konut Fiyatları

Türkiye’nin her gün emlak da yükselen değerlerinden birisi olan İstanbul’da her geçen gün emlak fiyatları artış gösteriyor.

İstanbul’da Satılık Konut Fiyatları
İstanbul’da Satılık Konut Fiyatları intend

Türkiye’nin her gün emlak da yükselen değerlerinden birisi olan İstanbul’da her geçen gün emlak fiyatları artış gösteriyor. İstanbul’un hiçbir semti yok ki gün geçerek değer kazanmasın ve daire fiyatları ile her çeşit konut fiyatları gittikçe yükselmesin. Emlak piyasası son günlerde İstanbul satılık daire fiyatlarındaki artışın dış kaynaklı emlak alışlarının da çok etkisinin olduğu biliniyor. Kişiye özel konutların fiyatları daha yüksek olarak belirlenirken, insanlar aldıkları daireleri veya farklı yapıdaki konutları üzerinden altı ay dahi geçse daha yüksek fiyatlar ile satabiliyor. Yani konutlar gün geçmiyor ki bir tık iki tık daha fazlalaşıp satılıp sahibine kazandırılmasın. Kiralık konutlar da aynı tarzda değer görüyor. Bir dairenin kirası neredeyse bin Türk lirasından başlarken en iyi evlerin kiraları on bin Türk lirasına kadar çıkabiliyor.

Manisa Satılık Daireler Ne Kadar?

Manisa şehri Ege bölgesinde bulunan bir şehrimizdir. Toplam nüfusu 1.4 milyon olan Manisa İzmir İlimizden sonra Ege bölgesinde bulunan 2. İl olarak bilinir. Manisa merkez de dahil olmak üzere nüfus bu ortalamada dört yüz bine yaklaşmaktadır. Büyükşehir olmayı bekleyen illerden birisi olan Manisa’da konutların değeri gittikçe artış göstermektedir. Manisa satılık daire fiyatları da büyükşehirlerde olduğu gibi gittikçe artan bir eğilim göstermektedir. Köylerde köy evlerinin fiyatları dahi artış gösterirken neredeyse uygun fiyatlı satılık daire bulmak zorlaşmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli