Faber Castell, Stabilo, Samsonite

Söz konusu çocuklar olunca, hiçbir masraftan kaçınmadan, en kaliteli okul ürünlerini almak isteriz.

Faber Castell, Stabilo, Samsonite
Faber Castell, Stabilo, Samsonite admin

Okul Çantasının Olmazsa Olmazları

Söz konusu çocuklar olunca, hiçbir masraftan kaçınmadan, en kaliteli okul ürünlerini almak isteriz. Değişen toplum koşulları ve çocuklar arasındaki suni rekabet de bu konuda hepimizi yanılgılara düşürebilir. Kısa vadede kârlı görünen, düşük etiketli ürünleri tercih etmek çekici görünse de; ürünlerin hızlıca deforme olup kullanılamaz hale geleceği aşikâr. Hem uygun fiyatlı, hem de uzun vadeli kullanım vaat edecek ürünleri bulmak ise ciddi bir araştırma ve emek istiyor. Bu yazımızda sizler için derlediğimiz 3 marka ve olmazsa olmaz okul ihtiyaçları listesini paylaşıyor olacağız.

Öncelikle okul gereçlerini koyacağımız çantayı belirleyelim: Yüzlerce marka ve binlerce tasarım içerisinden seçim yapmak oldukça güç. Ancak bir marka var ki, kalite ve şıklığı mümkün olan en rekabetçi fiyattan sunuyor bizlere… Mutlaka incelemeniz gereken onlarca okul çantası modeliyle Samsonite, gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz, uzun vadeli kullanımı 5 yıla kadar verdiği garanti süreleriyle sağlamlaştıran bir firma. Çocukların severek kullanacağı okul çantaları istendiğinde çekçekli çantaya da dönüşebiliyor! Böylece yazları ihtiyaç duyacağınız valiz sayısı 1 azalmış oluyor. Son serilerinde birbirinden eğlenceli çizgi karakterleri tasarımlarına yansıtan Samsonite okul çantaları, çocuklarınızın sırt ve omuz sağlığına zarar vermez. Yumuşacık askılıkları ile çocuklarınız okul yolunda keyifli ve rahat zaman geçirir. Standart okul çantaları, 80 ila 120 lira arasında değişiyor ve kalitesiyle yıllarca sürecek bir kullanım sağlıyor.

Siz her ne kadar en kaliteli kalem arasanız da; çocuklarınız için ilk kriter daima en güzel görünen kalemler olacaktır. Bu bağlamda, kalitesinden ödün vermeden fiyatları uygun seviyede tutan Stabilo kalemler, mutlaka düşünmeniz gereken bir seçenek. Kurşun kalemden, mekanik uçlu kalemlere, fosforlu renklerden renkli kalemlere kadar ergonomisi ve uzun ömürlü kullanımıyla deneyenlerin vazgeçemediği bir markadır. Defterdeki çizgi aralıklarını tam olarak dolduran özel ölçülü çizim ucuyla, çocuklarınızın yazım ve çizim işlerini keyifli hale getirecek olan bu kalemlerin üretiminde sağlığa zararlı olabilecek hiçbir madde bulunmuyor! Tamamı, geri dönüştürülebilir ve doğaya zararı olmayan ürünler…

Gelelim boyalarımıza… Tahmin edebileceğiniz üzere, söz konusu boya kalemleri olunca tercih edilecek ilk markalardan biri Faber Castell oluyor. Tam 250 yılı aşkın tecrübesiyle kırtasiye alanında neredeyse rakipsiz olan Faber Castell, Alman kalitesini birebir yansıtıyor. En canlı ve en kalıcı renkleri, ergonomik ve kolay bir boyama sağlayan özel tasarımı, kolay açılan ucu ve yine sağlık dostu doğal hammaddesiyle Faber Castell, en akılcı tercihlerin başında gelir.

Sizler için derlenen bu kısa bilgilerle birlikte, okul alışverişinde son seçimi mümkün olduğunda çocuklarınıza bırakmanızı tavsiye ederiz. Güvenle kullanabileceği ürünleri severek kullanmaları da okul performanslarını doğrudan etkileyecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli