Dizi Keyfini HD Olarak Yaşayın

Dizi izlemek her açıdan etkin ve keyif verici olmasından dolayı, bugün bir çok kişi için, bilgisayar başında dizi izlemek oldukça fazla yapılan bir etkinlik olmaktadır.

Dizi Keyfini HD Olarak Yaşayın
Dizi Keyfini HD Olarak Yaşayın Tanitimweb

Dizi izlemek her açıdan etkin ve keyif verici olmasından dolayı, bugün bir çok kişi için, bilgisayar başında dizi izlemek oldukça fazla yapılan bir etkinlik olmaktadır. Tabii ki iyi bir dizi bulmak ve buna göre zamanınızı geçirmekte önemli olduğu gibi, bu dizileri alt yazılımı yoksa, dublajlı olarak izlemekte bir alternatif olmaktadır. İyi bir dizi için Sons Of Anarchy izle diyebiliriz.

SONS OF ANARCHY

Sons of Anarchy, Dünya çapında ün kazansa da Türkiye’de pek bilinmeyen yapımlardan birisidir. Konusu ile oldukça ilgi çeken dizi tam olarak 7 sezondur devam eden ve tempoyu hiç düşürmeden her geçen gün arttıran nadir yapımlardan bir tanesidir.

Dizinin yayın tarihi tam olarak 3 Eylül 2008’dir. Oyuncu kadrosunun kalitesi ile dikkat çeken yapım bir motosiklet kulübü üzerine kuruludur. Sons of Anarchy dizisi Charming kasabasında geçmektedir. Bu kasaba içerisine motosiklet kullanmayı seven bir kulübün üyelerinin kanunsuzluğa karşı savaş açışı işlenmiştir.

Kulüp yasadışı adaleti sağlamak için çeşitli adımlar atmakta ve dizi bu tempoyla devam etmektedir. Dizi ile ilgili en sık rastlanan yorum 4. sezondan sonra bambaşka bir hal aldığıdır. Bu sebeple 7. sezon süren bu önemli yapım, temposunu hiç düşürmemiş ve izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşatmıştır.

Düzen tanımayan asiler, kasabanın kurallarını değil kendi kurallarını uygulayan bir kulüp, altlarındaki araçlarla kurallarından taviz vermeden mücadelelerine devam eden Motosiklet Kulübü kurucuları.

Jackson ‘Jax' Teller (Charlie Hunnam), anne Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) ve Jackson'ın üvey babası ve de çetenin başı Clarence ‘Clay' Morrow (Ron Perlman) doğup, büyüdükleri California, Charming kasabasını kendi yöntemlerine göre korumaya karar vermiş bir aile.

Bu ailenin çevresinde şekillenen motosikletli bir çete, aile kasabaya başka çetelerin bulaşmaması için ve kanun dışı işler yürütülmemesi için gerekli olan ve yapılması gereken ne varsa üstleniyor ve bunun çabasına giriyor.

Bu motosikletli çetenin başını çeken Clay işleri kendi usulleriyle ve şiddetle çözmeyi tercih ederken, üvey oğlan Jax ölen babasının günlüğünü rehber alarak, eski yöntemlerin değişimini savunmakta. İki kuşak arasındaki bu çatışma Samcro'yu ve çete üyelerinin aralarındaki ilişkileri de olumsuz olarak etkiliyor.

Film hakkında daha fazla bilgi için www.altyazilidizi.co sitesini ziyaret edin. Sen de hemen site üzerinden tüm bölümleriyle Sons Of Anarchy izle.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli