Kardeşim Benim 2 izle

Kardeşim Benim 2 izle filmi 24 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek filmin yönetmenliğini Mert Baykal üstlenirken oyuncuları Murat Boz, Burak Özçivit, Ferdi Sancar, Pınar Deniz ve Leyla Feray olarak biliniyor

Kardeşim Benim 2 izle
Kardeşim Benim 2 izle intend

Kardeşim Benim 2 izle filmi 24 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek filmin yönetmenliğini Mert Baykal üstlenirken oyuncuları Murat Boz, Burak Özçivit, Ferdi Sancar, Pınar Deniz ve Leyla Feray olarak biliniyor. Kardeşim Benim 2 hd izle senaryosu Zafer külünk tarafından yazılmış. Yapımcılığını ise Timur Savcı ve Cemal Okan gerçekleştirmiş.

2016 yılında vizyona giren filmin devam filmi olan Kardeşim Benim 2 full hd izle Kasım ayında bir çok seyirciyi sinema sahnelerine toplayacak gibi görülüyor. Usta oyuncuların başrollerini paylaştığı da düşünülürse bir hayli yüksek oranda gişe hasılatı yapması bekleniyor.

Kardeşim Benim Filminin Konusu Hakkında

Sosyal medyada Kardeşim Benim 2 hakkında çok da fazla bilgi olmamasına rağmen konunun birinci filmin devamı olacağı sanılıyor. Bir çok seyirciyi sinema sahnelerine toplayacağı sanılan birinci filmin devamı olan Kardeşim Benim filminin birinci filminde;

30 yaşında alternatif müzik yapmakta olan Hakan isimli genç sakin ve gizemli bir karaktere sahiptir. İyi müzik yaptığına inanmakta çünkü etrafı tarafından bir çok övgü almaktadır. Kardeşi ile arasının azık olması magazincilerin dikkatini çektikten sonra hayatı bir hayli değişen Hakan’ın kardeşi Ozan’dır. 28 yaşında ve ünlü bir pop yıldızı olan Ozan oldukça esprili neşeli ve konuşkan birisidir.

Yıllarca aralarının düzelmemesi babalarının hastalığında bile farklı zamanlarda babasının yanına gitmeleri ile birlikte birbirlerini görmeden yaşamalarına sebep olmuştur. Medyanın da araya girmesi ile konu ilerlemesi oldukça sıra dışı ve komik hikayelerle gelişim gösterir.

Kardeşim Benim Filminin Tekrarı Gelir Mi?

Bir çok kişi tarafından sinema sahnesinde sevilerek izlenen birinci film internet üzerinden de oldukça fazla kişi tarafından seyredildi. Bir çok kişinin severek izlemesinden sonra filmin devam filmi çekildi. Fakat filmi çok fazla beğenenlerin bir diğer sorusu da diğer üçüncü filmin gelip gelmeyeceği bilgisi olarak karşımıza çıkıyor.

Film senaristleri ve yapımcıları bu hususta bilgi vermese de filmin bir devam filminin gelip gelmeyeceği biraz da bu ikinci filmin ne kadar izleneceği konusunun ve buna göre karar verilmesinin önemini gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli