ONLİNE FATURALANDIRMA İŞLEMLERİ TEK TUŞLA

ONLİNE FATURALANDIRMA İŞLEMLERİ TEK TUŞLA
ONLİNE FATURALANDIRMA İŞLEMLERİ TEK TUŞLA Harun

İnternet sisteminden ve bilgisayar uygulamalarından uzak kalmayın ve faturalandırma işlemlerini için de kullanın. Sitemizle artık abonelerinizin harcamalarını kayıt altına alabilirsiniz. Yorulmadan, sistemin güvenli hesaplaması ile hakkaniyetli şekilde abonelerinizin harcamalarını faturalandırabilirsiniz.

Düzenli gönderilen online faturalar ile bir fatura bile atlamadan müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Bunun için, linkimizden sitemize tıklayın ve sistemimiz hakkında bilgilenin. Çağrı merkezimiz ve mail sistemimiz üzerinden ister arayarak, ister yazarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Modern Sayaç Okuma Sistemi

Uzaktan sayaç okuma sistemimizle, faturalandırma işlemlerinde tüm yükü omuzlarınızdan almaktayız. Kalorimetre dahil, modern sistemimize hem bilgisayardan, hem de akıllı telefonlarınızdan tüm ortamlardan giriş yapabilirsiniz.

Isı gider paylaşımı ve diğer tüm giderlerin mükemmel şekilde hesaplanarak faturalandırıldığını gözlemleyeceksiniz. Mükellefleriniz de her ay düzenli şekilde online fatura almanın ve güvenli hesaplamanın teminatı ile sizinle çalışacaklar. Bu sistem mükelleflerinize düzenli şekilde faturalarını almanın ve istedikleri zaman hesaplarına bakmanın keyfini sunacak.

Sitemizin alyapısı özel olarak düzenlenmiş olup, buna göre verilerin kesinlikle silinmesi ve başkalarıyla paylaşılması söz konusu değildir. Mobil cihazlarınızdan siz ve aboneleriniz bilgilenecekler. Siz her zaman sistemimizle bağlantı kurarak, faturalandırma detaylarına ulaşabilirsiniz. Sitemizden kullanıcı adı ve şifrenizle her zaman giriş yapabilirsiniz. Fatura arşivi gelişmiş özelliklere sahiptir. Bundan başka, her platform üzerinden online erişim sağlayabilirsiniz. Daire hesapları, tek tuşla sayaç okuma uygulaması, bina enerji tüketim raporu, enerji tüketim analizi uygulamaları sistem kapsamında yer almaktadır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli