İşte Mourinho'nun büyük sırrı

Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho, 'İleride bir gün, kariyerimde neden hiç Barcelona'yı çalıştırmadığımı açıklayacağım' dedi.

İşte Mourinho'nun büyük sırrı
İşte Mourinho'nun büyük sırrı admin

Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho, teknik direktörlük kariyeri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Barcelona ile ilgili özel bir anısı olduğunu belirten Portekizli çalıştırıcı, 2008'de neden Barcelona teknik direktörlüğü görevine getirilmediğini uzun yıllar geçtikten sonra açıklayabileceğini söyledi. 

Geçmişte Barça'da tercüman olarak görev yapan Mourinho, Barcelona'yı çalıştırma şansı olup olmadığı hakkındaki soruyu 'Belki gerçeği bir gün açıklarım. Kariyerimle ilgili gizli tutumak istediğim bazı şeyler var. Gerçeği bir gün, gerçekten çok yaşlandığımda anlatacağım' sözleriyle yanıtladı. O yıl Barcelona, teknik direktörlük görevine Pep Guardiola'yı getirdi. 
  
İYİ SONUÇLARIMI MUTLUYKEN ALDIM 

Real Madrid'deki son yılında mutlu olmadığını itiraf eden Mourinho, 'Real'deki son yılımda mutlu değildim çünkü kızım Londra'da üniversiteye başlıyordu ve en doğru olan ailenin bir arada olmasıydı. Gerçek olan şu ki 3. yılımda mutlu değildim. Ve en iyi sonuçlarımı mutlu olduğum dönemde aldım' ifadelerini kullandı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli