Anıl Altan ringe çıktı

Star TV'de yayınlanan televizyon filmleri serisi Çember'in başrol oyuncularından Anıl Altan (Komiser Yardımcısı Volkan) serinin yeni filmi için boks dersleri aldı ve ringe çıktı.

Anıl Altan ringe çıktı
Anıl Altan ringe çıktı admin

Kadrosuna Olgun Toker’in Cumali komiser olarak katılması ile heyecan dozunu yükselten Star TV'nin film serisi Çember, başrolleri Pelin Akil, Barış Bağcı ve Anıl Altan ile maceraya kaldığı yerden devam ediyor…

Gizemli dosyaları aydınlatmak amacıyla Barış Başkomiser önderliğinde bir araya gelen özel ekip, aksiyonu yüksek, 6 yeni filmle sıra dışı olayları yeni sezonda da çözmeye devam edecek. Çember-Araf'ta bölümüne Komiser Yardımcısı Volkan'ın (Anıl Altan) ringdeki mücadelesi damga vuracak. 

Serinin ikinci filmi Çember-Araf’ta konuk oyuncu İpek Erdem ve Murat Atik’i gizemli rolleri ile izleyicilerin karşısına çıkacaklar. Tarlabaşı civarında bir çöplükte, emniyette sevilen bir polis olan Ekrem Komiserin cesedi bulunur. 

Cumali en yakın dostu Ekrem’in öldüğünü öğrenince yıkılır. Olayın şokunu atlatan Cumali katili bulmadan rahat edemeyecektir. Ekibimizle birlikte davayı incelemeye başlayan Cumali, Ekrem’in en son bir dizi intihar vakasını el altından araştırdığını öğrenir.

Ekrem komiserden kalan bu vakalar bir daha incelenir. Bu üç kişinin intihar etmesine yardım eden birisi daha vardır. İntiharların arkasındaki kişiyi bulduklarını düşündükleri bir anda ellerindeki tek şüpheli olan Hayal adındaki bu kadının onlara büyük bir sürprizi vardır.


Cinayetlerin diğer şüphelisi olarak görülen ‘A’ ya dair gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Kimdir bu A ve cinayetlerle ne kadar ilgilidir? Cinayetler çözüldüğünde ekibimizi büyük bir sürpriz beklemektedir. Özellikle Cumali’ye güvenen Barış Başkomiseri…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli