Büyüler hakkında açıklama Medyum Önay'dan geldi

Büyü yapılması çok titiz bir çalışma ve özel yetenekler isteye bir şeydir v bu nedenle de sıradan insanlar tarafından yapılamazlar ve bu büyülerin etkili ve kalıcı olması içinde gerçek bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir.

Büyüler hakkında açıklama Medyum Önay'dan geldi
Büyüler hakkında açıklama Medyum Önay'dan geldi admin

Büyü yapmak kadar bozmak da önemli bir şeydir ve bu papaz büyüsü ve büyü bozma işlemi nasıl yapılmalıdır diye işinde tanınmış ve uzman bir medyuma sorulduğunda bunun büyü yapmaktan çok daha zor bir şey oluğunu söylemektedir. Neden daha zor diye sorulduğunda da büyüler yapılırken etkili olabilmesi için çeşitli maddeler kullanılmakta ve çoğu zaman bu maddelere ulaşmak mümkün olmadığı için de büyünün bozulması da oldukça zor bir şey olarak karşı karşıya kalınmaktadır. Büyü yapılırken çeşitli ritüeller ve tılsımlı dualar olduğu için bu duaların bilinmesi ve onların ne şekilde ve hangi dualar okunduğunda da bozulmasının mümkün olduğunu bilinmesi gerekmektedir. Bu nedenle de kendini büyü bozma konusunda geliştirmiş olan medyumlar havas ilmi konusunda çok fazla ilerleme kaydetmiş kişiler olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyülerin bozulmasını engelleyen en büyük şey çok güçlü medyumlar tarafından yapılan büyüleri bakımlar sırasında çıkmamasıdır.

Büyü Etkisini Kaybeder mi?

Pek çok kişi kendisine büyü yapıldığını anlasa da ya da en azından şüphelense de bunun bozulması için bir çaba göstermemektedir. Bunun nedeni de halk arasında olan yapılan büyülerin etkisinin geçici olduğuna inanılmasıdır ki bu çok yanlış bir inanıştır. Özellikle gerçek bir medyum tarafından yapılacak olan kuvvetli büyülerin etkisi kesin olarak kalıcı olacaktır ve bu aşk büyüsü işlemi yapılmadığı sürece etkisini de göstermeye devam edecektir. Bu nedenle de size büyü yapıldığına inanıyorsanız ya da bundan kesin olarak eminseniz kesin olarak bir medyum ile görüşmeli ve ondan büyü bozma işlemini yapmasını istemelisiniz. Aksi takdire isterse ak büyü yapılmış olsun size bu büyünün etkisi ile istemediğiniz bir ilişkiye başlayabilir ya da kesinlikle bitirmek istediğiniz bir ilişkiyi de sürdürmeye devam etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu ak büyülerden başka bir de kara büyüler bulunmaktadır ki bunların yapıldığı kişiler çok kuvvetli olan bu büyüler ile hayatlarının birden bire kötüye gitmeye başladığını görecek ve bu büyünün etkisinden de zamanla kurtulamayacak ve aksine daha çok etkisi altına gireceklerdir. Böyle durumda ise kara bir büyü olarak hayatları da gittikçe daha da kötüleşecek ve hatta sağlıklarını kaybederek yatağa bile düşebileceklerdir.

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Görüşülen ve bu konuda fikri alınan bütün medyumlar aynı cevabı vermek de ve her büyünün bozulması için farklı yöntemler kullanılmakta ve bu nedenle de soruya tek bir cevap verilmesi de mümkün olmamaktadır. Yani bağlama büyüsü ve büyü bozma özel bir işlemdir ve öncelikle hangi büyünün etkisi altında olunduğu tespit edilmelidir. Bu tespitten sonra da o büyünün nasıl bozulacağı ile ilgili bilgi sahibi olması durumunda medyum tarafından onu bozacak dualar edilmeli ve işlemler yapılmalıdır. Yapılmış bir büyünün tespit edilmesi durumunda bunu evde kendi başınıza bozmaya çalışmanızda boşa bir çaba olacaktır. Çünkü biraz önce de belirttiğimiz gibi her büyü bozma işlemi farklı şekilde yapılmakta bütün büyüleri bozacak ortak bir dua bulunmamaktadır. Bu nedenle de büyüyü yok saymak ya da herkesin bildiği duaları etmek ile de yapılmış büyüler kendiliğinden etkilerini kaybetmemektedirler. Gerçek medyumlar ise özellikle yapılmış olan kara büyüleri bozma konusunda çok hassastırlar çünkü onlar maneviyatı yüksek insanlar olarak insanların iyiliğini düşünmekte ve onların acı çekmelerine neden olacak bu büyüleri dikkatli bir şekilde bozmaktadırlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli