Burak Özçivit ile Kerem Bursin Can Feda'da buluşuyor

Oyuncu Fahriye Evcen'in, Burak Özçivit'in şaşkın bakışları arasında eşiyle ile Kerem Bursin'in aynı filmde oynayacaklarını açıklamasının hemen ardından sürpriz filmin ilk fotoğrafı yayınlandı. İsmi Can Feda olarak açıklanan filmde, Özçivit ve Bürsin iki askeri canlandıracak.

Burak Özçivit ile Kerem Bursin Can Feda'da buluşuyor
Burak Özçivit ile Kerem Bursin Can Feda'da buluşuyor emrah

Oyuncu Fahriye Evcen'in, Burak Özçivit'in şaşkın bakışları arasında eşiyle ile Kerem Bursin'in aynı filmde oynayacaklarını açıklamasının hemen ardından sürpriz filmin ilk fotoğrafı yayınlandı.

 

İsmi Can Feda olarak açıklanan filmde, Özçivit ve Bürsin iki askeri canlandıracak.Fahriye Evcen önceki gün eşi Burak Özçivit'in yeni filminde Kerem Bürsin ile kamera karşına geçeceğini söyledi.

 

Özçivit'in şaşkın bakışları arasında sözlerine devam eden Evcen “Bu ikili, izleyenleri şaşırtacak” dedi. Bu açıklamanın hemen arkasından Burak Özçivit ile Bürsin’i yan yana getirecek sürpriz filmin ismi açıklandı. Can Feda filminde, Özçivit ve Bürsin iki askeri canlandıracak. Kahramanların mücadelesi 23 Şubat’ta seyirciyle buluşacak.

 

Senaryosu Zafer Külünk’e ait filmin yönetmeni ise Çağatay Tosun. Filmin, kısa tanıtım fragmanı da bu hafta sonu sinema salonlarında yayınlanacak.

NTV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli