İstanbul'lu geline iki yeni isim

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in 2. yeni sezonu başladı. Peki ama başrollerinde Özcan Deniz (Faruk Boran) ile Aslı Enver'in (Süreyya) oynadığı İstanbullu Gelin'de kim kimdir? İşte diziye 18. yeni bölümde katılacak Tamer Levent'ten Murat Aygan'a İstanbullu Gelin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler.

İstanbul'lu geline iki yeni isim
İstanbul'lu geline iki yeni isim emrah

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in 2. yeni sezonu başladı. Peki ama başrollerinde Özcan Deniz (Faruk Boran) ile Aslı Enver'in (Süreyya) oynadığı İstanbullu Gelin'de kim kimdir? İşte diziye 18. yeni bölümde katılacak Tamer Levent'ten Murat Aygan'a İstanbullu Gelin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler. GARİP (TAMER LEVENT) Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı İstanbullu Gelin’in yeni sezonda kadrosuna dahil olan Tamer Levent ve Murat Aygen’in setten ilk kareleri basınla paylaşıldı.

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin 2. sezonunda ekibe katılan sevilen isimlerden Tamer Levent, Esma’nın terk ettiği eski aşkı Garip karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. CAN (MURAT AYGEN) Murat Aygen ise mesleği dışında müzikle de uğraşan karizmatik ve havalı boşanma avukatı Can’a hayat verecek. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, FARUK BORAN, ÖZCAN DENİZ FARUK BORAN (ÖZCAN DENİZ) Ailesinden devraldığı otobüs firmasını genişleten ve ülkenin ünlü iş adamları arasına giren müzmin bekar Faruk, bir yandan tesadüfen tanıştığı ve adeta çarpıldığı Süreyya ile ilişkisinin getirdiği sorunlarla uğraşırken; diğer yandan birden bire hayatına giren düşmanı Adem’le başa çıkmaya çalışacaktır.

Üstelik bu düşman aileyi temellerinden sarsacak bir sırla gelmektedir. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, SÜREYYA DENİZ, ASLI ENVER SÜREYYA DENİZ (BORAN) (ASLI ENVER) Küçük yaşta ailesini kaybeden Süreyya, baş döndürücü güzelliği, güçlü kişiliği ve sağlam duruşu ile dikkatleri hemen üzerine çekmektedir. Süreyya’nın mütevazi yaşamı Bursalı iş adamı Faruk Boran’a ilk görüşte aşık olması ile tamamen değişir. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, ESMA BORAN, İPEK BİLGİN ESMA BORAN (İPEK BİLGİN) Bursa’nın en eski ve köklü ailesine mensup Esma Hanım, Boran konağının tek hakimidir.

Kocasını kaybettikten sonra kendini dört oğluna adayan Esma Hanım’ın elbette ki en büyük hayali ailesine layık bir gelin adayıdır. Tam da o adayı bulmuşken Faruk, Esma Hanım’ın asla onaylamayacağı Süreyya’yı eve getirir. Esma Hanım’a karşı bu evliliği kabul ettirmek ne Faruk ne de Süreyya için kolay olmayacaktır. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, FİKRET BORAN, SALİH BADEMCİ FİKRET BORAN (SALİH BADEMCİ) Her zaman abisinin başarılarının gölgesinde kalmış ve bunu hiç bir zaman kabullenememiştir. Fikret, abisinin evlenmesiyle delicesine aşık olduğu İpek’e kavuşur. Ancak İpek’in onu asla sevmemesi zaten zayıf olan karakterini iyice çökertecek ve sırf abisine zarar vermek adına bütün aileyi etkileyecek seçimlere sevk edecektir. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, İPEK DOKUYUCU, DİLARA AKSÜYEK İPEK DOKUYUCU (BORAN) (DİLARA AKSÜYEK) Esma hanımın ikinci gelini, Fikret’in eşi.

Son derece güzel ve çekici görüntüsüne rağmen içi kötülüklerle dolu bir kadın. Faruk’un eşi olamamanın hırsını Süreyya’ya kötülük ederek ve Esma Hanımın yerine göz dikerek çıkarmaya çalışacak. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, ADEM SEZGİN, FIRAT TANIŞ ADEM SEZGİN (FIRAT TANIŞ) Boran ailesinden, ama özellikle Faruk’tan alacağı intikam ateşiyle yaşayan, aileye ait ne varsa almaktan başka bir şey düşünmeyen kapkara bir adam. Beklenmedik bir sırla ortaya çıkan bu düşman, Boran ailesini temellerinden sarsacaktır.

İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, OSMAN BORAN, GÜVEN MURAT AKPINAR OSMAN BORAN (GÜVEN MURAT AKPINAR) İlkeli, dürüst, içine kapanık ve hassas tabiatlı Osman, olayların eksik olmadığı konakta her zaman Süreyya’nın yanında yer alacak, imkansız aşkını unutmak için annesinin münasip gördüğü bir kızla evlenecektir. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, MURAT BORAN, BERKAY HARDAL MURAT BORAN (BERKAY HARDAL) Boran kardeşlerin en küçüğü. Deli dolu, haylaz, günün getirdiklerine göre yaşayan, herhangi bir tasası olmayan biri. Annesin gücünü arkasına almış olmasına rağmen hayatın gerçeklerini biraz zor yollardan da olsa öğrenecek. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, ŞAHAP DOKUYUCU, HAKAN ALTINER ŞAHAP DOKUYUCU (HAKAN ALTINER) İpek’in babası. Sessiz, kendisiyle ve çevresi ile barışık, gamsız bir adamdır.

Kızı İpek’e çok düşkündür. Her zaman çok sevdiği kızın aldığı tüm kararları sorgulamadan destekler. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, KIYMET DOKUYUCU, NERGİS ÇORAKÇI KIYMET DOKUYUCU (NERGİS ÇORAKÇI) İpek’in annesi. Esma’nın çocukluktan beri arkadaşı. Evde baskın bir karakter olmasına rağmen kızıyla başa çıkamıyor. Her zaman yanında olsa da onun hırslarının farkında. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, SENEM, NESLİHAN YELDAN SENEM (NESLİHAN YELDAN) Süreyya’nın teyzesidir. Günlerini televizyonun karşısında tembellikle geçiren, lafını kimselerden sakınmayan sıra dışı bir karakter.

Geçmişinde kaybolup gitmiş biri. Süreyya’nın Bursa’ya gelin gitmesi Senem’in hayatında yepyeni bir sayfa açacaktır. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, REYHAN SEZGİN, SEMRA DİNÇER REYHAN SEZGİN (SEMRA DİNÇER) Adem’in annesi. Oğlu Adem ile Bursa’ya yerleşmeleri ve yanlarında getirdikleri sırlar, başta Boran ailesi olmak üzere kendi hayatlarını da kökünden değiştirecektir. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, AKİF, FATİH KOYUNOĞLU AKİF (FATİH KOYUNOĞLU) Boran Turizm’in İstanbul ofisinin başındaki adam. İşini seven ve iyi yapan biri ama sık sık Esma Hanım’la Faruk’un arasında kalır. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, NURGÜL, PELİNSU PİR NURGÜL (PELİNSU PİR) Esma’nın sağ kolu.

Konaktaki bütün işleyişten sorumlu tek kişi. Mutfak ve çalışanlar ondan hem çekinir hem de çok sever. Esma’nın sır küpü. Yeri geldiğinde Esma’yı eleştirmekten geri durmaz ama kimseye de hanımını ezdirmez. Kendi çocuğu olmadığı için Esma Hanım’ın oğullarını kendi çocukları gibi sever. Nurgül için Fikret’in yeri hepsinden ayrıdır. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, MUSTAFA, AHMET SABRİ ÖZMENER MUSTAFA (AHMET SABRİ ÖZMENER) Nurgül’ün eşi. Esma Hanım’ın şoförü. Nurgül nasıl konağın içinden sorumluysa Mustafa da dışarıdaki işlerinden sorumludur.

Esma’nın dış dünyayla ilgili en büyük bağlantısı. Babası onu ilk gençliğinde bu konağın hizmetine vermiştir. O gün bu gündür Mustafa konağın vazgeçilmezi olmuştur İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, GÜLİSTAN, EREN BALKAN GÜLİSTAN (EREN BALKAN) Konağın hizmetlileri arasında en gözü açık olanı. Herkesle ilgili her şey bilen, bildiklerini kendi menfaatleri için kullanmaktan çekinmeyen biri. Yeğeni Pamuk konağa gelin girince bütün hayatının değişeceğini düşünecek kadar da hayalperest. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, NAZİF, MUHARREM TÜRKSEVEN NAZİF (MUHARREM TÜRKSEVEN) Gülistan’ın eşi. Biraz safça bir adam. Karısı onu parmağında oynatmaktadır. Stresten fena halde etkilenen, eli ayağı bir birine giren, biraz da korkak biridir. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi, ASİYE (NİLAY ERDÖNMEZ) Boran konağının hizmetçilerinden. Sessiz, içine kapanık, iyi kalpli biri.

Ondaki derinliğe, iç görüye güvenen Esma Hanım’ın sık sık falına bakar. Evde Süreyya’yı seven ve destekleyenlerdendir. İstanbull Gelin, İstanbullu Gelin dizisi,BADE, HİRA KOYUNCUOĞLU BADE (HİRA KOYUNCUOĞLU) Konağın orta hizmetlerine bakan, biraz safça, Murat’a platonik aşık genç kız. Bu aşk yüzünden karşılaşacağı zorluklar onu daha da kırılgan ve zayıf biri haline getirecek.

HANDE ERÇEL’İN AYAKLARI ALAY KONUSU OLDU BİR OTOMOBİLDEN FAZLASINI TEST ETMEK İSTER MİSİNİZ? Opel İstanbullu Gelin'de 2. yeni sezona yeni imaj (Gerçek hikayeden uyarlandı) 8 Eylül 2017 Cuma Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, oyuncu kadrosunda İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Neslihan Yeldan, Dilara Aksüyek, Nergis Çorakçı, Pelinsu Pir, Eren Balkan, Ahmet Sabri Özmener, Muharrem Türkseven, Hakan Altıner, Nilay Erdönmez, Hira Koyuncuoğlu ve Fatih Koyunoğlu’nun da yer aldığı “İstanbullu Gelin” Star TV'de yayınlanıyor. Faruk ile Süreyya’nın tutku dolu aşklarını ekrana taşıyan “İstanbullu Gelin”in hikayesi gerçek hayattan uyarlandı.İstanbullu Gelin'in 2. yeni sezonunda Özcan Deniz ile Aslı Enver yeni imajlarıyla ekranda olacak...

NTV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli