​İstanbul Uzun Süreli Araç Kiralama Hizmeti

Reis Bireysel Kiralama firması 1980 yılından bugüne kadar verdiği uzun süreli araç kiralama hizmeti ile tanınmış ve birçok müşterisini memnuniyet ile sonuçlandırmış bir firmadır.

​İstanbul Uzun Süreli Araç Kiralama Hizmeti
​İstanbul Uzun Süreli Araç Kiralama Hizmeti Tanitimweb

Reis Bireysel Kiralama firması 1980 yılından bugüne kadar verdiği uzun süreli araç kiralama hizmeti ile tanınmış ve birçok müşterisini memnuniyet ile sonuçlandırmış bir firmadır. Firmanın bireysel araç kiralama hizmetinin çok avantajı olduğundan dolayı kendi müşterilerine en iyi hizmeti verebilmeyi hedeflemiştir.

 

            Firma bünyesinde bulunan 2000 ve daha fazla araç, sıfır kilometreye yakın ve en uygun fiyatlarla kiralama hizmetine sunulmaktadır. Bireysel ve uzun süreli araç kiralama hizmeti bulunan Reis firmasında, araçların kiralama hizmeti en az 6, en fazla 12 ay sürmektedir. Bu süreç içerisinde müşteriler sadece yakıt doldurmak ile hükümlüdür. İstanbul araç kiralamave Türkiye'nin tüm illerinde araç kiralama hizmeti veren Reis firması; müşterilerinin bakım, onarım, lastik değiştirme ve uzun zaman gerektiren çok sayıda işlemi en hızlı şekilde tamamlayıp müşterilerine yardımcı olmaktadır.

 

Şirketler Üzerine Uzun Süreli Araç Kiralama Hizmeti

 

 Reis Bireysel Kiralama firmasının araba kiralama alternatiflerinde 2000 ve daha fazla seçenek bulunmaktadır. Firma kendi müşterilerine uzun süreli araç kiralama hizmetini sunmaktadır. Firmaların araba kiralama ihtiyacını karşılamak üzere hizmet veren Reis firmasının senelik kiralama fiyatları 999 TL'den başlamaktadır. Firma bünyesinde bulunan araç alternatifleri, her sektörün araç kiralama ihtiyacını karşılayabilecek kapasitededir. Firma üzerine araç kiralama hizmeti veren Reis, müşterilerinin bakım ve onarım gibi problemlerle karşılaşmaması için Türkiye'nin tüm illerinde bulunan servislerle anlaşmalıdır. Böylelikle araçla ilgili bakım problemleri en hızlı süre içerisinde çözüme kavuşmaktadır.

 

Farklı Araç Kiralama Alternatifleri

 

            Firmanın bünyesinde araç kiralama konusunda birçok alternatif bulunmaktadır. Bu alternatifler ise müşterilerin ihtiyacını karşılamak üzere genişletilmiş ve Reis firması tarafından filo her geçen gün daha da genişlemektedir. İstanbul yıllık araç kiralamahizmeti veren Reis, otomotiv sektöründe kurumsallığı ve güvenilir oluşuyla bilinmektedir. Firmanın araç kiralama alternatifleri fazla olduğundan dolayı, tüm firmaların araç kiralama ihtiyacı Reis tarafından karşılanabilmektedir. Arabalar en büyük sigorta şirketleri tarafından güvence altına alındığından dolayı, kaza veya farklı problemler kısa süre içerisinde sonlanmaktadır. Reis firması aynı zamanda kendi İnternet sitesi üzerinden 7/24 canlı destek hizmeti vermekte ve müşterilerinin tüm sorularını cevaplamaktadır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli