Emniyet Müdürlüğünü Soydular

Almanya'da Emniyet Müdürlüğü soyuldu. Son dakika Almanya haberleri doğrultusunda açıklananlara göre, Berlin Emniyet Müdürlüğüne giren hırsızlar, Emniyet Müdürlüğü’ndeki madalya ve broşları çaldılar.

Emniyet Müdürlüğünü Soydular
Emniyet Müdürlüğünü Soydular admin

Almanya'da Emniyet Müdürlüğü soyuldu. Son dakika Almanya haberleri doğrultusunda açıklananlara göre, Berlin Emniyet Müdürlüğüne giren hırsızlar, Emniyet Müdürlüğü’ndeki madalya ve broşları çaldılar. Berlin Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polisler, hırsız ya da hırsızların Emniyet Müdürlüğü’nde bulunan eski emniyet amirlerine ait bazı madalya ve broşlar ile buradaki tarihi askeri eşyaların çalındığını sosyal medya üzerinden açıkladı.

Almanya olayın açıklanmasının ardından şok geçirdi. Yüksek güvenliğe sahip bir yapı olan Emniyet Müdürlüğü’ne hırsızların girmesi ülkede panik yarattı ve Emniyet Müdürlüğü’ne hırsızların nasıl girdiği merak edildi. Berlin polisi, hırsızların pencerenin güvenlik demirini keserek içeri girdiklerine dair açıklama yaptı.

Almanya haberleri Emniyet Müdürlüğü’nün soyulmasını gündeme taşıdı, güvenlik ihlaline vurgu yapıldı. Berlin Emniyet Müdürlüğü’ne ait sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada çalınan ancak maddi değeri yüksek olmayan eşyalar arasında miğfer, liyakat nişanları ve rütbe armalarının da bulunduğuna işaret edildi. Berlin Emniyet Müdürlüğünün sosyal medya hesabından paylaşılan başka bir paylaşımda da olayla ilgili "Tamamen uyumuşuz." ifadesi kullanıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli