2017 Abiye Trendleri

2016 yılında, daha çok çiçekli desenlerin ön plana çıktığı elbise modelleri, 2017 yılında da bu tarz desenler dikkat çekiyor.

2017 Abiye Trendleri
2017 Abiye Trendleri intend

            2016 yılında, daha çok çiçekli desenlerin ön plana çıktığı elbise modelleri, 2017 yılında da bu tarz desenler dikkat çekiyor. Ağırlıklı olarak doğanın farklı desenlerinin abiyelere yansıtıldığı tasarımlar, düz renkli ve değişik desenli abiyeler olarak yeni sezon için görücüye çıktı.

 

            Önceki yıllara göre daha yumuşak renklerin seçildiği 2017 yılı abiyelerinde, ağırlıklı olarak pembe, mavi, sarı ve somun renk seçenekleriyle yeni sezonun en beğenilen renkleri arasındadır.

 

 2017 ABİYE TASARIMLARI

 

            2017 abiye tasarımlarında V yaka ve volanlı kollar göze çarpıyor. Özellikle davet, düğün ve organizasyonlarda rahatlıkla giyilebilecek şıklıkta tasarlanan abiyeler, dar kalıplı ve vücuda tam oturan kesimlerin kullanılmasıyla oldukça rahat kullanım sağlamaktadır. Üzerlerinde süs veya aksesuarların az kullanılması nedeniyle oldukça sade bir görünüm sunuyor.

 

            2017 yılının yaz aylarında tercih edilebilecek olan çift askılı ve tek omuz abiyeler, en çok rağbet görecek modeller arasında. 2016 yazında çok fazla tercih edilen pileli etek modelleri ise bu sene tercih edilmemiştir.

 

 SADELİK VE GÖSTERİŞİ AYNI ANDA YAŞAYIN.

 

            Şıklıkla birlikte sadeliği de içerisinde barındıran 2017 abiye modellerinde çoğunlukla kalem boy kullanılırken, elbiselerin kesimleri daha fazla öne çıkıyor. Vücuda daha fazla oturan kalıplar kullanılarak, kendini bırakan abiyelerde püskül tarzı detaylar 2017 yılında kullanılmıyor.

 

            2017 yazında en fazla göze çarpacak kumaş modeli ise tafta olacak. Yumuşak renkler kullanılan ve dar kalıp tercih edilen abiyelerde tafta, sadeliği ve şıklığı ön plana çıkaran kumaş dokusuyla, kadınlar için kusursuz bir kumaş kalitesi sunuyor.

 

            2017 yılında öne çıkan bir diğer abiye grubu da tesettür abiyelerdir. Yeni sezonda tesettür abiyelerde daha fazla canlı renkler dikkat çekiyor. Yaz sezonunda, düğün ve davetlerde rahatlıkla giyilebilecek bir gösterişe sahip tesettür abiyeler şıklık olarak etkileyici bir hava katacaktır. İnsanı sıkmayacak ve serin tutacak bir kumaş yapısı tercih ediliyor.

 

            Tüm markaların biririyle rekabet içinde olacağı 2017 sezonunda abiye modelleri damgasını vuracak. Özellikle davet ve organizasyonların vazgeçilmesi olacak abiye çeşitleriyle sadelik ve gösteriş aynı anda yaşanacak. Zengin renk seçenekleriyle bayanlara çeşitlilik sunan abiyeler, 2017 sezonunun oldukça gösterişli bir etki yaratacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli