Volkan Demirel’den Isınma Resti

Fenerbahçe takımının kalecisi Volkan Demirel Alanyaspor karşılaşmasında ısınmaya çıkmayı reddederek tepkileri üzerine toplamıştı.

Volkan Demirel’den Isınma Resti
Volkan Demirel’den Isınma Resti admin

Fenerbahçe takımının kalecisi Volkan Demirel Alanyaspor karşılaşmasında ısınmaya çıkmayı reddederek tepkileri üzerine toplamıştı. Neden ısınmaya çıkmadığı merak edilen milli futbolcunun neye sinirlendiği öğrenildi. Alanyaspor kadrosuna alınmayan Volkan Demirel’in bunun kendisine önceden bildirilmemesi nedeniyle tepkili olduğu öğrenildi.

Boş İşler Kovalamayın

Maç sonrasında ise dönüş yolunda Aykut Kocaman ile Volkan Demirel arasında uzun süreli bir sohbet gerçekleştiği de gelen bilgiler arasında yer aldı. Bu kapsamda herhangi bir sorun olmadığını belirten tavırlar takınan Demirel gazetecilerin sorularına da sert yanıt verdi.

Bir gazeteci tarafından sorulan ısınmaya neden çıkmadınız sorusuna Volkan Demirel ise karşılık olarak boş işler kovalamayın şeklinde cevap verdi. Tartışmalara bu şekilde nokta koyan deneyimli kalecinin ise önümüzde ki maçlarda forma giyip giymeyeceği de merak edilen konular arasında. Zira Demirel son maçlarda gösterdiği kötü performanslar nedeniyle sürekli olarak eleştirilmekte. Ayrıca önümüzdeki hafta Fenerbahçe Beşiktaş derbisi var olması Aykut Kocaman’ın tercihini hangi kaleciden yana kullanacağı konusunda ciddi soru işaretlerine yol açtı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli