Android Oreo Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Tanıtımı yapılan Android Oreo güncellemesinin akıllı telefonlara ne zaman geleceği ise herkes tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor.

Android Oreo Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?
Android Oreo Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? admin

Tanıtımı yapılan Android Oreo güncellemesinin akıllı telefonlara ne zaman geleceği ise herkes tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Bu kapsamda öncelikli olarak net bir tarihin olmadığını ifade edelim. Ancak en az 2 aylık bir bekleme süresi olacağını da belirtmek gerekir.

Google Telefonları Güncellendi Bile

Google markalı telefonlar Android Oreo güncellemesini almaya başladılar bile. Bu konuda en şanslı olanların Pixel ve Nexus kullanıcıları olduğu muhakkak. Bunun yanı sıra önceki Android güncellemelerini alış tarihlerine bakacak olursak Samsung kullanıcılarının da en az 3 ay bekleyebileceklerini söyleyebiliriz.

Lg için ise 2 ay ile 4 ay arasında değişen bir süre zarfından bahsedilebilir. Sony markalı telefonlar için ise zaman kestirmek daha zor. Zira bir önceki güncellemede 5 ay beklemek durumunda kalan kullanıcıları küstürmemek adına belki yeni çalışmalar yapılabilir.

Ancak kısaca belirtmek gerekirse bu markaların amiral gemisi telefonları kullanıcısı iseniz bu durumda güncellemeleri alma konusunda daha şanslı olduğunuzu ifade edebiliriz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli