Tüm Çocuk Aşıları Tek İğnede Toplandı

Amerikalı bilim insanları, çocuklara büyürken vurulması gereken tüm aşıları tek bir formül içerisinde topladıklarını duyurdular.

Tüm Çocuk Aşıları Tek İğnede Toplandı
Tüm Çocuk Aşıları Tek İğnede Toplandı admin

Amerikalı bilim insanları, çocuklara büyürken vurulması gereken tüm aşıları tek bir formül içerisinde topladıklarını duyurdular. Amerika’daki teknoloji enstitüsü (MIT) farklı dozlardaki aşıları, özel polimer yöntemleri kullanarak mikro boyutlara hapsetmeyi başardılar. Böylelikle gelişme dönemindeki çocuklar tek bir çocuk aşısı ile pek çok hastalığa karşı korunabilecekler.

Bu son teknoloji aşılar yardımıyla, çocukları defalarca aşı yaptırmaya götürmenize gerek kalmayacak; tek bir aşı ile pek çok hastalığı önleyebileceksiniz. Bu aşılara ulaşım kısa sürede sağlanacak. Üniversite aşının son formunu oluşturmaya ve bu aşıların piyasaya sürülmesi için gerekli son adımları gerçekleştirmek için gerekli örgüt ve kurullarla görüşmeler ayarlamak ile uğraşıyor.

Bu aşılar ile hem çok fazla aşının atığı engellenerek, doğa korunmuş olacak hem de hastanelerdeki iş yükü azalacak. Son teknoloji ürünü bu aşılar ile hem bilim insanları hem de çocuklar, daha kolay ve etkili bir yöntem olarak görülüyor. Doğa dostu, zaman kurtarıcı aşılar, yakın zamanda eczane ve hastane dolaplarının raflarını süsleyecek. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli