Gizem Karaca İle Kemal Ekmekçi Evlendi

Gizem Karaca, bir süredir görüştüğü iş adamı sevgilisi Kemal Ekmekçi ile dünya evine girdi.

Gizem Karaca İle Kemal Ekmekçi Evlendi
Gizem Karaca İle Kemal Ekmekçi Evlendi admin

Gizem Karaca, bir süredir görüştüğü iş adamı sevgilisi Kemal Ekmekçi ile dünya evine girdi. Çiftin düğünü yerli basının dikkatini üzerine topladı. Gizem Karaca ile Kemal Ekmekçi’nin düğününe aileleri, sevdiği dostları ve pek çok ünlü katıldı. Gizem Karaca’nın evliliği sosyal medya tarafından da merak edildi.

Gizem Karaca düğünden önce nikah şahidi Kerimcan Durmaz ve nedimeleriyle yatakta şarkı söyleyip eğlenmişti. Dans ettikleri video internette pek çok kişi tarafından izlendi. Özellikle bu video ile düğün iyice dikkatleri üzerine topladı. Oldukça keyifli bir zaman geçiren Gizem Karaca ile Kerimcan Durmaz’ın çok yakın arkadaş oldukları biliniyor.

Çiftin düğün fotoğrafları sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Çiftin oldukça mutlu olduğu görülürken, Gizem Karaca’nın saçı ve makyajı çok beğeni topladı. Gizem Karaca düğün resimlerinde gelinliğinin modeli ile pek çok kişiden 5 yıldız alan Gizem Karaca, duru güzelliği ile dikkat çekti. Eşi Kemal Ekmekçi ise beyaz damatlığı ile Gizem Karaca’nın güzelliğini iyice öne çıkardı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli