Londra’ da Patlama

Dünya gündemi içerisinde en fazla yere sahip olaylardan biri de terör olaylarıdır. Maalesef Dünya üzerinde gerçekleştirilen terör eylemleri sürekli artmaktadır. Terör eylemleri sırasında da pek çok masum insan hayatını kaybetmektedir.

Londra’ da Patlama
Londra’ da Patlama emrah

Günümüz dünyasının en büyük sorunlarından biri terör sorunudur. Dünya liderleri bu sorunu el birliği ile çözmeye çabalar. Çünkü dünyanın çeşitleri yerlerinde meydana gelen terör eylemleri sebebi ile sivil insanlar hayatlarını kaybeder. Terör eylemleri ayrıca insanlarda korku oluşmasına neden olur. Bunun karşısında da tüm Dünya bir arada durarak mücadele etmeye çalışır.

 

Londra Metro İstasyonunda Patlama

 

Edinilen bilgilere göre Londra metro istasyonunda sabah saatlerinde bir patlama meydana geldi. Beyaz bir kovada meydana gelen bu patlama sonucunda hiçbir vatandaş hayatını kaybetmezken; çok sayıda kişi yaralandı. Yaralı vatandaşlar hemen acil müdahaleye alındı.

 

Londra polisinin yaptığı ilk araştırma sonucuna göre; bu patlama olayı bir terör saldırısıdır. BBC televizyonun açıklamasına göre ise patlama sonucunda 22 kişi yaralandı. Bölgeye gönderilen çok sayıda ambulans ile yaralılara ilk müdahale yapıldı.

 

Eli Bıçaklı Bir Saldırgan Yakalandı

 

Dünya basını konuya oldukça yer verirken; patlamanın ardından eli bıçaklı bir şahsın yakalandığı bilgisi verildi. Patlamadan saatler sonra, Birmingham kentinde tren istasyonunda elinde bıçak olan bir şüpheli fark edildi. Polis ekipleri tarafından hemen yakalanan şüphelinin sorgusunun devam ettiği de belirtildi. Polisler olayı detaylı bir şekilde ele aldıklarını ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli