Frankfurt Otomobil Fuarı 2018

Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı kapılarını açtı. Bu yıl 67. kez düzenlenen fuarda dünyanın önde gelen otomobil üreticileri yeni ürünlerini ve geleceğe yönelik prototiplerini otomobilseverlerle buluşuyor.

Frankfurt Otomobil Fuarı 2018
Frankfurt Otomobil Fuarı 2018 emrah

Bu yıl "Gelecek Şimdi" temasını taşıyan "Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı" 67. kez düzenleniyor. 24 Eylül'e kadar sürecek fuarda Almanya otomotiv endüstrisinin en iyi markaları yeni modelleriyle tüketicinin karşısında. Mercedes fuarda şov amaçlı helikopterini de tanıttı. Elektrikli modellerin domine ettiği fuarda ayrıca gelecekte üretilmesi hedeflenen prototipler gösterilecek.

 

İşte dünya otomobil devlerinin katıldığı fuarda tanıtılan otomobiller; PORSCHE'NİN YENİLERİ PORSCHE'NİN YENİLERİ Porsche, Frankfurt’ta iki modelinin dünya prömiyerini gerçekleştirdi. Yenilenen Cayenne serisinin en üst versiyonu olan Porsche Cayenne Turbo’yu ve Yeni Porsche Touring Paketine sahip 911 GT3’ü tanıttı. MANUEL 6 VİTESLİ (ÇOK HIZLI) MANUEL 6 VİTESLİ (ÇOK HIZLI) Fuarda ilk kez sergilenen Touring Paketine sahip 911 GT3, sadece manuel 6 ileri vitesli olarak sunuluyor. Sabit arka kanat yerine 911 Carrera’daki gibi, hareketli bir arka spoiler mevcut. 911 GT3’ün sade dış görünüşünün altında kusursuz bir motor sporları teknolojisi yatıyor.

 

Doğrudan motor sporlarından alınan 4 litrelik motor 500 hp güç ve 460 Nm tork üretiyor. İdeal vites aralıkları sayesinde Touring Paketine sahip 911 GT3 sıfırdan saatte 100 km hıza 3,9 saniye gibi kısa bir sürede çıkıyor ve 316 km/s azami hıza ulaşabiliyor. CAYENNE TURBO 550 BEYGİR CAYENNE TURBO 550 BEYGİR Porsche’nin fuarda öne çıkan diğer modeli 911 ruhunu taşıyan SUV’u yeni Porsche Cayenne Turbo. Tamamen yenilenmiş üçüncü nesil Cayenne kendi segmentinde sportif performans standardını bir kez daha yükseltiyor. Otomobilin çift turbolu 4 litrelik V8 motoru 550 hp güç üretiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli