Kızlık Zarı Diktirme ve genital estetik!

Kızlık Zarı Diktirme Ankara kliniğimizde kürtaj ve diğer vajina estetiği dışında uygulanan diğer uygulamalardan biridir.

Kızlık Zarı Diktirme ve genital estetik!
Kızlık Zarı Diktirme ve genital estetik! Mazlum

Kızlık Zarı Diktirme Ankara kliniğimizde kürtaj ve diğer vajina estetiği dışında uygulanan diğer uygulamalardan biridir.

Genellikle sağlık anlamında herhangi bir nedeni bulunmayan kızlık zarının ülkemizde ve diğer bazı ülkelerde özel bir yeri bulunmaktadır ve bu nedenle de evlenene kadar korunması istenebilmektedir.

Cinsel ilişki esnasında bozulan kızlık zarı bu nedenle de evlenene kadar korunması özellikle son dönemlerde pek mümkün olmayan bir durumdur. Kızlık zarı diktirme Ankara, istanbul, İzmir ve diğer illerde uzman estetik cerrahi hekimleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Aksi halde alanında uzman olmayan kişiler tarafından bu tür önemli estetik operasyonlar kesinlikle yapılmamalıdır.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır?

Kızlık zarı diktirme işlemi geçici ve kalıcı olmak üzere 2 farklı şekilde yapılabilmektedir. Kalıcı kızlık zarı dikimi uzun sürede uygulanmakta olup, ömür boyu kalıcıdır ve flep yöntemi ile yapılabildiği gibi mikro cerrahi ile de kızlık zarı onarımı yapılabilmektedir. Geçici kızlık zarı dikimi ise evlenmeden yaklaşık 1 hafta önce yapılmakta olan ve tabi ki bu süre içerisinde cinsel ilişkiden kaçınılması gereken bir uygulamadır.

Ameliyat sonrası oluşabilecek komplikasyonlar ve riskler işlemin uzman ellerde yapılması sonucunda yok denilecek kadar azdır. Genital Estetik Ankara başta olmak üzere diğer illerde yer alan özel kliniklerde ve muayenehanelerde uzman hekimler ve ekipleri tarafından uygulanmaktadır.

Vajinada meydana gelen sorunların en başında iç ve dış dudaklarda meydana gelen sarkmalar gelmektedir. Ayrıca klitoris , kızlık zarı onarımı da yine genital estetik Ankara kliniğimizde uygulanan estetik operasyonlardan bazılarıdır. Adet düzenlerindeki sorun ya da adet göremem durumu bile kimi zaman iç genital estetik sorunlarından kaynaklanabilmektedir. Bu nedenle görülen her bir sorun mutlaka hemen uzmanlara başvurularak tedavi edilmelidir.

Gebelik döneminde meydana gelen tüm hormonal değişiklikler, doğum süreci, fazla kilo alıp verme ya da yaşlanma gibi nedenlerden dolayı genital bölgede elastikiyet kayıpları meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda da mutlaka estetik  operasyonlar tercih edilmektedir. www.uzayyildirim.com internet sayfamıza gelerek detaylı bilgi ve randevunuzu hemen alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli