Çatı Çıkış Merdiveni

Çatı Çıkış Merdiveni
Çatı Çıkış Merdiveni katar

İnsan hayatını kolaylaştıran ürünler pek çok alanda kullanıcısına konfor sağlamaktadır. Modern mimaride çatılı evler için çatı katına çıkışı kolaylaştıracak çatı merdiveni metrekaresi küçük alanlar için yer tasarrufu sağlaması ile de tercih edilebilmektedir. Tavanda belirli ölçülerde bir boşluğa montajlanarak kullanım olanağı sağlayan çatı merdiveni geniş ürün yelpazesinde pek çok yapı malzemesiyle tasarlanabilmektedir. Çatı aralarını bir yaşam alanı olarak değerlendirdiğinizde hem çatı arası dekorasyonuna hem de ev dekorasyonuna alacağınız model seçenekleri estetik bütünlüğü tamamlamaya yetecek.

Kullanıcısını merdiven taşıma zahmetinden kurtardığı gibi pratik kullanım olanağı da sunan portatif çatı merdiveni tavandan açılacak kapağa katlanabilir veya yay sistemiyle kızaklı şekilde toplanarak tavan boşluğunda saklanabilmektedir. İster sürekli kullanın isterseniz de yalnızca ihtiyacınız halinde kullanın özellikle sabit merdiven yapımının mümkün olmadığı alanlar için çatı merdiveni modellerini zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Çatılı evlerde çatı katının ahşap malzemesine uygun olarak ev dekorasyonunu ahşap çatı merdiveni modelleriyle tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca diğer yapı malzemeleriyle de bulabileceğiniz merdiven modelleri uzun yıllar kullanım olanağı ile de bütçenizi zorlamayacak uygun fiyatları ile dikkatinizi çekecek. Kullanımı çok daha konforlu bir hale getirmek için çatı çıkış merdiveni seçimlerinizi motorlu seçeneklerden yana kullanabilirsiniz. Güvenli kullanım için de ürünün sağlam basamakları ve yan kısmında yer alan tutma kolu düşme riskine karşı koruma sağlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli