Anlatacak Hiçbir Şeyim Yok!

Bein sport izle ayrıcalığını ücretsiz olarak spor severler ile buluşturan bu platform, ligin dikkat çeken müsabakalarını da bilgisayarlarınıza taşıyor.

Anlatacak Hiçbir Şeyim Yok!
Anlatacak Hiçbir Şeyim Yok! kadir

Anlatacak Hiçbir Şeyim Yok!

Vardar mücadelesi sonrası kısa bir açıklama yaptıktan sonra basın mensuplarından soru almadan toplantıyı bitiren Aykut Kocaman, maç sonrası ‘’Anlatacak hiçbir şeyim yok’’ dedi. Kendi sahasında oynadığı mücadeleyi 2-1 kaybeden ve Avrupa arenasına erken veda eden sarı lacivertli takım, yoluna ligde devam edecek… Hem şahsım hem de takım adına çok üzgünüm ve bu mağlubiyeti gerçekten hak etmedik şeklinde kısa bir açıklama yapan Aykut Kocaman, soru almadan toplantıyı bitirdi ve bu hareketi ile bir kez daha tepkileri üzerine çekmeyi başardı. Maç esnasında bazı taraftar grupları stadı erken terk ederken, bazı taraftar grupları da takımı ve yönetimi protesto etti.

Attıkları gole kadar her şeyin yolunda gittiğini ancak golden sonra büyük bir rehavete kapıldıklarını ve devamını getiremediklerini belirten Kocaman’ın bir hayli üzgün odluğu da gözlerden kaçmadı. Fenerbahçe, bu mağlubiyet ile birlikte Avrupa arenasına erken veda etti. Taraftarların bir kısmı protesto amaçlı stadı terk ederken zaman zaman istifa sesleri de yükseldi. Fenerbahçe, Galatasaray’dan sonra bu sezon bize şok yaşatan ikinci takım oldu ve ne yazık ki erken elenerek Avrupa defterini kapattı. Fenerbahçe’nin ligde ne yapacağı merakla bekleniyor ve bu heyecanı yaşamak için sabırsızlanıyoruz.

Yeni Sezon Yeni Fenerbahçe

Kurduğu kadro ile dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başaran Fenerbahçe, yeni sezonda Avrupa defterini kapattıktan sonra ligde odaklanmış durumda. Bein sporst izle ayrıcalığını sizler de belestepe.net aracılığı ile kusursuz bir şekilde yaşayabilir ve sarı lacivertli kulübün maçlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda yine bu adres üzerinden canlı maç sonuçları takibi de yapabiliyorsunuz. Futbol severler bu adresteki yerini aldı, peki ya siz?

Bein sports izle Canlı maç sonuçları Bein sports izle Canlı maç sonuçları Bein sports izle Canlı maç sonuçları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli