Efsanevi Yıldızın Kızından Doğum Günü Mesajı

ABD'li efsanevi pop yıldızı Michael Jackson'ın kızı Paris Jackson, babasının doğum gününü duygusal bir mesajla kutladı. Paris, “Hayatımın aşkının doğum günü kutlu olsun. Bir daha kimseye sana olduğum kadar aşık olamayacağım” dedi.

Efsanevi Yıldızın Kızından Doğum Günü Mesajı
Efsanevi Yıldızın Kızından Doğum Günü Mesajı admin

Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson, 2009 yılında hayatını kaybeden babasının doğum gününü unutmadı. 'Popun Kralı'nın 59’uncu yaşını kuylayan Paris, Instagtam hesabından yıllar önce babasıyla çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. 10 yaşındayken babasını kaybeden Jackson, fotoğrafın altına şu notu düştü:

 Paris Jackson son dönemde sürükli yaptırdığı yeni dövmeleriyle gündemde.

“Hayatımın aşkının doğum günü kutlu olsun. Tutkunun ne demek olduğunu sen bana gösterdin. Bana hayal kurmayı öğrettin. Ahlaklı bir insan olmayı senden öğrendim. Bir daha kimseye sana olduğum kadar aşık olamayacağım. Sen her zaman benimleydin, ben de seninle. Sen, ben değilsin. Ben de sen değilim. Ama buna karşın her zaman tek bir kişi olduk. Ruhlarımız da birbiriyle. Ve bu hiçbir zaman değişmeyecek. Böyle bir sihir için sana çok teşekkür ederim. Daima ve her zaman."

 

 

 


SANAT CAMİASINDAN MICHEAL JACKSON'A MESAJLAR

Nicki Minaj: Efsaneler asla ölmez...

The Weeknd: Doğum günün kutlu olsun kral

Mariah Carey: İyi ki doğdun popun kralı Michael Jackson! Seni sonsuza kadar seveceğiz.

Bruno Mars: Başka bir pop kralı, pop prensi ya da pop ile alakalı herhangi başlık asla olmayacak. Michael Jackson hepsinin sahibi. Müziği sihir haline getiren adam sonsuza kadar o olacak. Michael, dünyada mükemmeliğin neye benzediğini gösterdiğin için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.

Lionel Richie: Seni özledim. İyi ki doğdun kardeşim.

29 Ağustos 1958 yılında ABD’nin Indiana eyaletinde doğan efsanevi popçu, 2009’da Los Angeles kentinde hayatını kaybetmişti. Los Angeles Adli Tıp Kurumu, yaptığı otopsi sonucunda Jackson’ın uykusuzluk tedavisinde kullanılan çok güçlü bir anestezi ilacı nedeniyle öldüğünü açıklamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli