Karın Germe ve Meme Büyütme Estetiği

​Karın germe ve meme estetiği konusunda dünyaca ünlü doktorlardan eğitim alan Op.Dr.Gökhan HAYTOĞLU estetik konusunda tüm ihtiyaçlarınıza kesin çözümler sunmaktadır.

Karın Germe ve Meme Büyütme Estetiği
Karın Germe ve Meme Büyütme Estetiği Tanitimweb

Karın germe ve meme estetiği konusunda dünyaca ünlü doktorlardan eğitim alan Op.Dr.Gökhan HAYTOĞLU estetik konusunda tüm ihtiyaçlarınıza kesin çözümler sunmaktadır.

Ülkemizdeki kadınların memeleri genetik olarak büyük bir yapıya sahiptir. Aşırı kilo, hamilelik, emzirme gibi nedenlerden dolayı bu memeler daha da büyümektedir. Aşırı büyük memeler sırtta ağrıya neden olmasının yanı sıra, sarkma sonrası meme altında kızarıklıklar oluşmasına neden olmaktadır. Bu durumdan rahatsız olan kişiler ise meme estetiği ihtiyacı hissetmektedirler.

Meme büyütme ameliyatı

Yukarıda açıklanan herhangi bir nedenden dolayı Meme büyütme ameliyatı yaptırmak isteyen hastaların öncelikle analizleri yapılmakta, gerçekten ihtiyaç olup olmadığı değerlendirilmektedir. Yapılan bu değerlendirme sonrasında meme dokusunun büyüklüğü, kalınlığı, konumu gibi etkenler göz önünde bulundurularak planlama yapılmaktadır.

Meme büyültme ameliyatı sonucunda başarılı olup olmadığının kanıtı dışarıdan bakıldığında operasyon geçirdiğinin anlaşılıp anlaşılmamasıdır.Yani iyi yapılmış bir estetik sonucunda hastanın estetik yaptırdığı anlaşılmamalıdır. Bu estetikte dikkat edilmesi gereken noktalar ise hastanın meme dokusuna zarar verilmemesi, süt kanallarına dokunulmaması, duyu kaybının yaşanmaması gereken hususlar olarak sıralanabilir. Zor bir işlem olmamasına karşılık gerçekten bu işin uzmanları tarafından yapılmamış olan estetik işlemleri büyük sorunlara yol açabilmektedir.

MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI

Meme Küçültme Ameliyatı iseülkemizde büyültme ameliyatına göre daha yaygın olan bir estetik türüdür. Bunun en önemli nedeni ülkemizdeki kadınların meme dokularının büyük olmasıdır.Bu ameliyat için sadece hastanın talebi yeterli olmadığından, talep sonrası gerekli analizler yapılmalı gerçekten böyle bir tedaviye ihtiyaç olup olmadığı değerlendirilmelidir.

Bu ameliyat sonucunda sarkık olan ya da büyük olan memedeki fazla yağ dokusu alınarak memenin dikleşmesi ve küçülmesi sağlanmaktadır. Alınan dokular, hastanın herhangi bir risk taşıyıp taşımadığının analizi için patoloji laboratuvarlarına gönderilmektedir. Bu ameliyat sonrasında ilk 1 yıl hamilelik uygun olmadığından böyle bir planı olan hastalara ve halen hamile olan bayanlara kesinlikle bu tedavi uygulanmamaktadır. Yine kanser teşhisi olan ve tedavi süreci devam eden hastalara da bu tedavi uygulanmamaktadır.

Estetik adına aradığınız her türlü bilgi için www.gokhanhaytoglu.com web sitesini ziyaret ediniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli