En Güzel Plaket Modelleri

İdil reklam, her türlü renk, model ve ebatta ödül ürünleri çeşitlerini sizlere sunan, aynı zamanda da reklam hizmetleri sunan bir firmadır.

En Güzel Plaket Modelleri
En Güzel Plaket Modelleri Tanitimweb

İdil reklam, her türlü renk, model ve ebatta ödül ürünleri çeşitlerini sizlere sunan, aynı zamanda da reklam hizmetleri sunan bir firmadır.

Çalıştırılan işçilerin başarısı işyeri için çok önemlidir. İşçiler ne kadar verimli olur, ne kadar kısa sürede ne kadar başarılı çalışmalar gerçekleştirirlerse işyerinin kazancı da o oranda artacaktır. Peki çalışanlarınızın başarısını nasıl artıracağınızı hiç düşündünüz mü?

Çalışanların başarılarını artırmanın en etkili yolu ödüllendirmedir. Bu bazen yemek organizasyonları ile, bazen tatil organizasyonları ile, bazen ikramiye ödülleri ile olurken bazen de hediyelerle yapılabilmektedir. İnsanlar onurları için mücadele verirler. Her insanda takdir edilme ve beğenilme özlemi vardır. İşinde üstün gayret gösteren, başarılı çalışmalara imza atan personelin ödüllendirilmesi hem motivasyonunu artıracak, hem de diğer çalışanlara örnek teşkil edecektir. Maddi anlamda sizleri çok fazla zorlamayacak ancak çalışanınızı manevi anlamda çok mutlu edecek bir hediye ile çalışanlarınızı ödüllendirebilirsiniz.

Plaket tam da bu anlamda ihtiyacınız olan üründür. Bu hediye ürünü hem büyük anlamları olan hem de maddi olarak büyük paralar gerektirmeyen bir üründür. Şık ve gösterişli tasarımı ile dekoratif amaçla da kullanılan bu ürün cam, kristal, ahşap gibi modellerde üretilebilmektedir.

İşyerinizin markasını, logosunu, amblemini de ürün üzerine basabilir, iletmek istediğiniz mesajı yazabilir, isim ve tarih bilgileri ile verdiğiniz kişide unutulmaz anılar bırabilirsiniz.

İstanbul ilinde faaliyet gösteren ancak yeni e-ticaret sitesi üzerinden tüm Türkiye’ye ürün gönderimi yapan İdil Reklam, kupa çeşitleri, ödül ürünleri çeşitleri, madalya çeşitleri, kokart çeşitleri, rozet çeşitleri, isimlik çeşitleri, istediğiniz renk ve ebatta yönlendirme tabelası çeşitleri, prinç ve alüminyum pleksi levha çeşitlerinin yanı sıra, her ebatta istediğiniz sayıda bayram ve flama basımı da gerçekleştirmektedir.

Plaket üzerine ister kendi tasarımlarınızın basılmasını, isterseniz de İdil Reklam ile birlikte tasarlayacağınız modellerin basılmasını talep edebilirsiniz.

İstediğiniz model ve tasarımda özel üretim plaketçeşitlerini görmek için www.idilreklam.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden ya da 0212 243 77 20 numaralı telefon hattı üzerinden İdil Reklam ile irtibat kurabilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli