Kıbrıs'ta Özel Tüp Bebek Klinikleri

Kıbrıs Tüp Bebek merkezi olan Doğuş IVF Center, dünya standartlarında yüksek gebelik oranı ile Tüp bebek tedavisi gerçekleştirmeye devam ediyor.

Kıbrıs'ta Özel Tüp Bebek Klinikleri
Kıbrıs'ta Özel Tüp Bebek Klinikleri Tanitimweb

Kıbrıs Tüp Bebek merkezi olan Doğuş IVF Center, dünya standartlarında yüksek gebelik oranı ile Tüp bebek tedavisi gerçekleştirmeye devam ediyor.

25 yıllık tecrübeye sahip olan tedavi merkezi, kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı ile Kıbrıs’ın en iyi tüp bebek merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Mikro çipli tedavi gibi dünyada en son geliştirilen tedavi yöntemlerini kullanarak tüp bebek tedavisi gerçekleştirerek sizlerin de hayallerinize ulaşmanızı sağlamaktadır.

Eğer tüm denemelere ve en az 1 yıl düzenli ilişkiye rağmen hamilelik gerçekleşmemişse hiç vakit kaybetmeden sizleri Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak faaliyet gösteren Doğuş Tüp Bebek Merkezi’ne davet ediyoruz.

Bu tedavi yönteminde en önemli husus hastaların psikolojik olarak hazır olmalarıdır. Evimize yakın olsun, arkadaşlarım şu hastaneye gidiyor gibi nedenlerle yeteri kadar deneyime sahip olmayan, etkin tedavi yöntemlerini uygulamayan merkezleri tercih eden hastalar başarısız tedaviler sonucunda her geçen gün umutlarını yitirmektedirler.

Eşlerin birbirlerine olan güvenleri zamanla yitirilmekte, büyük hayallerle kurulan yuvalar, bu tür nedenlerle kısa sürede bitirilmektedir. Lütfen hayallerinizi riske atmayın. En iyi tedavi yöntemlerinin uygulandığı tedavi merkezlerini tercih edin. Bazı hayaller ancak büyük emeklerle gerçekleştirilebilir. Doğuş Tüp Bebek Merkezi’nin Türkiye değil, Kıbrıs Tüp Bebek olarak faaliyet gösteriyor olması sizler için dezavantaj değil avantajdır. Bunu anlatabilmek için birçok neden sayabiliriz.

Örneğin, Kıbrıs, sağlık turizminin en gelişmiş olduğu ülkelerden birisidir. Bunun nedeni de yasal olarak daha çalışılabilir ortamlar sunulmasıdır. Maalesef ki ülkemizde bu tedavi için getirilen yasal sınırlamalar bazı konularda doktorların elini kolunu bağlamaktadır. Bazı tedavilerin uygulanabilmesine imkan tanımamaktadır. Bu nedenle başarıya inanan birçok doktor hizmetlerine başka ülkelerde devam etmek zorunda kalmıştır.

Türk vatandaşları için vize uygulaması bulunmayan Kıbrıs, tedavi için sadece kimliğinizi alarak gidebileceğiniz bir ülkedir. Kıbrıs Tüp bebek, ilk defa bebek sahibi olmak isteyen ya da bebeği için cinsiyet seçimi yapmak isteyen hastalara en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Tüp bebek tedavisi, cinsiyet seçimi ve Doğuş Tüp Bebek Merkezi hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi için www.cyprusivf.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli