Rinoplasti Hakkında Merak Ettikleriniz

Burnum doğal görüntüsüne kavuşsun, nefes almam normale dönsün diyenler için uzman doktor Eyüp Bozkurt burun estetiği ameliyatı yapmaktadır. Ameliyat olduğunuzun anlaşılmaması için de gerekli olan tüm uygulamalar başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Rinoplasti Hakkında Merak Ettikleriniz
Rinoplasti Hakkında Merak Ettikleriniz Seobaz

            Burnum doğal görüntüsüne kavuşsun, nefes almam normale dönsün diyenler için uzman doktor Eyüp Bozkurt burun estetiği ameliyatı yapmaktadır. Ameliyat olduğunuzun anlaşılmaması için de gerekli olan tüm uygulamalar başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Nasıl bir estetik görünüm istediğinizi tahmin eden doktorumuz size en iyisini ve yüzünüze en uygun olanı sunmaktadır. Tıp dilinde rinoplasti olarak bilinen burun estetiği burnun yeniden şekillenmesi konusunda çok başarılı bir operasyondur.

 

 Rinoplasti Kimlere Uygulanır?

 

            Burnunun dış görünümünden rahatsız olanlar aynı zamanda nefes alma sorunu yaşayanlar için burun ameliyatı uygulanmaktadır. Kişilerin burun yapısına bağlı olarak değişiklikler yapılmaktadır. Hastanın ne istediği, nasıl bir burun yapısına sahip olduğu ve ameliyattan neler beklediği çok önemlidir. Ameliyat sonrasında dış görünümden memnun olan hastalar Antalya burun estetiği hizmetinin başarıya ulaştığının göstergesi olmaktadır. 18 yaşından büyük olanlar ameliyat için başvurabilmektedir.

 

 Rinoplasti ameliyatının riskleri var mı?

 

            Her cerrahi operasyonda olduğu rinoplasti içinde bazı risklerin olduğu bir gerçektir. Deneyimli burun estetiği uzmanları tarafından hijyenik ortamlarda yapılan operasyonların riski daha az olmaktadır. Hasta ve doktor arasında iletişim olması ameliyatın başarısı açısından çok önemlidir.

 http://dreyupbozkurt.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli