Estetik Ameliyat Türleri

Burun estetiği kapalı ve açık olmak üzere farklı şekillerde uygulanmaktadır. Kapalı şekilde uygulanan estetik işleminde, herhangi bir kesi olmadan işlem uygulanmaktadır. Kapalı estetik işlemi, burnun uç kısmında problem yok ise uygulanabilir.

Estetik Ameliyat Türleri
Estetik Ameliyat Türleri Seobaz

            Burun estetiği kapalı ve açık olmak üzere farklı şekillerde uygulanmaktadır. Kapalı şekilde uygulanan estetik işleminde, herhangi bir kesi olmadan işlem uygulanmaktadır. Kapalı estetik işlemi, burnun uç kısmında problem yok ise uygulanabilir. Estetik işlemi, kişinin burun yapısı ve gerekli işlemlere göre kapalı ya da açık şekilde uygulanmaktadır.

 

            Burun estetiği işlemi ile burun kemeri düzeltilebilir, burun genişletip ya da daraltılabilir. Burun kanatları daraltılabilir. Burun estetiği ile nefes alma sorunları ve benzeri çok fazla sorun çözülmektedir. En uygun burun estetiği fiyatları ile her türlü burun ile ilgili sorununuzu kolaylık ile çözüm bulmaktayız.

 

            Meme büyütme işlemi, çeşitli sağlık sorunlarının neticesinde veya kişinin isteğine göre uygulanmaktadır. Göğüs büyütme ameliyatı, hiç göğsü olmayan, meme kanseri rahatsızlığı yaşayan, doğumdan sonra göğsünden sorun yaşayan ya da göğsünün büyüklüğünden memnun olmayan kişilere uygulanmaktadır.

 

            Bu ve benzeri her türlü sorunun en kısa zamanda ve kesin sonuç alacak şekilde çözümü için, en uygun meme büyütme fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ekip ile kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktayız.

 http://www.dorahospital.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli