Kireç Giderici

Temizlik malzemelerinde kalite arayan bir çok müşterinin sesine kulak veren ''Koruma Temizlik'', üretmiş olduğu bir çok ürün sayesinde evinizin her köşesinde var olacağını kanıtladı.

Kireç Giderici
Kireç Giderici admin

Temizlik malzemelerinde kalite arayan bir çok müşterinin sesine kulak veren ''Koruma Temizlik'', üretmiş olduğu bir çok ürün sayesinde evinizin her köşesinde var olacağını kanıtladı. Daha şimdiden talep arttı ve ev hanımları, detaylı ve düzenli temizlik için, koruma temizlik şirketinin üretmiş olduğu ürünleri tercih etmeye başladılar. ''Hypo'' markası ile başlayıp, bir çok marka ile devam eden şirket, eski markaların verdiği kaliteyi, evinize taşımayı amaçlamaktadır.

Temizlik yapmayı seven bir çok ev hanımına kolaylık sağlayacağı düşünülen bu çalışma; Kocaeli, Hatay ve Denizli'de faaliyet göstermeye başladı. Tamamen tüketicinin ihtiyacına yönelik bir çalışma prensibi sergileniyor. Sipariş üzerine sadece Türkiye değil, diğer Avrupa ülkelerine de kargo ile gönderim sistemi bulunuyor. Dilerseniz sizlere en çok tercih sebebi olan kireç giderici ürün başta olmak üzere, diğer ürünlerinden bahsedelim.

Evinizin Temizliğine Yardımcı Ürünler

%100 garantisini vermiş oldukları temizlik ürünleri arasında en çok tercih edilen; kireç giderici olmuştur. Çaydanlık ve banyo fayanslarında oluşan kireç lekeleri, pas gibi zorlu kirlerin üstesinden kolaylıkla gelebilmektedir. KİGİ markası adı altında üretilen kireç sökücünün sağladığı büyük kolaylık, ev hanımlarının hem banyo, hem de mutfaklarında sık sık bulundurmak istediği bir marka haline gelmiştir. Her şeyden önce sağlığınızı da düşünen firma, kullanma talimatını okumanızı şiddetle tavsiye etmektedir. Evini hep parlak görmek isteyen hanımlar için özel olarak kapıya kadar getirilen bu temizlik ürününü tek tıkla ya da telefonla sipariş verebiliyorsunuz.

Kapınıza Kadar Gelen Ürünler

İhtiyacınız olan tüm temizlik ürünlerini sipariş edebileceğiniz bu platform; çamaşır suyu, tuz ruhu, lavabo açıcı, bulaşık deterjanı, eski usul temizliği evinizde yeniden taşımanızı sağlayacak arap sabunu ürünlerini kapınıza kadar ulaştırabiliyor. Ayrıca herhangi bir soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirmek için bulunduğunuz bölgenin satış temsilcisine doğrudan ulaşabiliyorsunuz.

http://korumatemizlik.com.tr/urunlerimiz/kigi/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli