Real Madrid'te Asensio Çılgınlığı

Real Madrid Başkanı Perez, çıldıran transfer piyasası nedeniyle genç yıldızı Asensio'nun sözleşmesini uzatıp serbest kalma bedelini 350 milyon eurodan 500 milyon euroya çıkaracak.

Real Madrid'te Asensio Çılgınlığı
Real Madrid'te Asensio Çılgınlığı admin

Real Madrid Başkanı Perez, çıldıran transfer piyasası nedeniyle genç yıldızı Asensio'nun sözleşmesini uzatıp serbest kalma bedelini 350 milyon eurodan 500 milyon euroya çıkaracak. Marco Asensio'nun Real Madrid'de son dönemde sergilediği performans dikkat çekici... 21 yaşındaki genç yıldızın Real Madrid ile 2022'de kadar sözleşmesi bulunuyor ve serbest kalma bedeli de 350 milyon euro.

Asensio'nun İspanya Süper Kupası'nda peş peşe oynanan iki El Clasico'da da gol atması sonrası Real Madrid Başkanı Perez düğmeye bastı. Son dönemde adeta çıldıran transfer piyasasını göz önüne alan Perez'in Asensio'nun serbest kalma bedelini 500 milyon euroya yükselteceği öne sürüldü.

Marca'daki habere göre Asensio'nun yıılık ücreti 3,5 milyon eurodan 4,5 milyon euroya çıkarılacak, sözleşmesi 2023'e kadar uzatılacak, serbest kalma bedeli de 500 milyon euro olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli